Octavian Winters

  Share
  avatar
  Octavian Winters

  Liczba postów : 191
  Płeć : Male

  Octavian Winters

  Pisanie by Octavian Winters on Pon Lis 14, 2011 9:03 pm

  Octavian Winters

  1. Imię (imiona): Octavian
  2. Nazwisko: Winters
  3. Data urodzenia : 8.03.1994r.
  4. Czystość krwi: 3/4
  5. Dom: Hufflepuff
  6. Rok nauki: VI
  7. Przedmioty: OPCM, zielarstwo, eliksiry
  8. Miejsce zamieszkania:
  Szkocja, Glasgow. Uroczy domek niedaleko centrum miasta. Na ulicy głównie słychać bawiące się dzieci i karcących je rodziców.
  9. Rodzina:
  Ocky pochodzi z rodziny, w której magia jest na porządku dziennym. Augustus Winters to 47-letni absolwent Hogwartu. Wywodzi się z rodu czarodziejów o czystej krwi. W szkole trafił do Ravenclawu. Nigdy nie przepadał za grami zespołowymi. Jest osobą o ciężkim charakterze. Można o nim powiedzieć wiele złego, gdyż cechuje go despotyzm i gdzie się nie znajdzie tam próbuje podporządkować sobie towarzystwo. Pracuje w jednym z wydziałów Departamentu Tajemnic. Moira Winters to 41-letnia czarownica półkwri. Dla swoich dzieci zrobi wiele. Jest kobietą, która całkowicie podporządkowana została mężowi. Nie ma słabego charakteru, co to to nie. Mimo zgodności z Augustusem w tajemnicy zawsze pobłażała dzieciom. Po szkole została pielęgniarką w Świętym Mungu. Nicole Winters to młodsza siostrzyczka Octaviana. Ma 14 lat i tak jak brat uczęszcza do Hogwartu. Oczywiście chętnie spotyka się z bratem, jednak uważa, że jest wystraczająco dorosła by robić to na co ma ochotę.
  10. Wygląd:
  Ocky to mężczyzna, który może nie wygląda jak model z mugolskich magazynów mody ale jest w nim coś co przykuwa wzrok kobiet. Octavian ma 186cm wzrostu i blond włosy. Oczywiście nie są długie. Nie, nie. Zaraz by mu to przeszkadzało i musiałby je wiązać a tak nie musi wykonywać zbędnych czynności. Oczy nie mają może szczególnego odcienia zieleni lecz są zwyczajnie niebiesko-szare. Gdy chce, potrafi rzucić kobiecie uwodzicielskie spojrzenie lecz przeważnie wszystko dookoła siebie ignoruje. Nie przywiązuje zbytniej uwagi do stroju. Liczy się przede wszystkim wygoda. Oczywiście nie ubiera się niechlujnie. Proszę źle nie zrozumieć. Schludność i swoboda to główna dewiza przy doborze ubioru.
  11. Charakter:
  Jaki jest Octavian? To dobre pytanie. Ocky to osoba pełna sprzeczności. W jednej chwili jest duszą towarzystwa, bawi się i baluje na całego nie zważając na okoliczności. Jednakże czasami jest tak, że chce odejść gdzieś daleko by wszyscy dali mu święty spokój. Lubi przysiąść sobie z dobrą książką i nie ważne czy jest napisana przez mugola czy czarodzieja. Książka jest po to by oderwać się od szarej i nudnej rzeczywistości. Octavian to osoba, która uspokaja się także poprzez rysowanie bądź granie na gitarze. Co do zdolności artystycznych to nie ma za wielkich. Jego twórczość o wiele lepiej nazwać abstrakcją niż bohomazem. Najlepiej wychodzą mu zwierzęta bo jeśli chodzi o ludzi to ma problem z twarzą. Artysta musi wczuć się w swojego modela bądź modelkę, uchwycić jego charakter. Ocky tego nie potrafi, gdyż jest to po prostu dla niego zbyt trudne.
  Dobrym sposobem na wyzbycie się negatywnych emocji jest zwyczajny wysiłek fizyczny. Sport to dobry sposób na zachowanie dobrej kondycji fizycznej. Sporty jakie uprawia chłopak to karate i downhill. To drugie to po prostu ekstremalna jazda na rowerze górskim. W pewnym sensie jest to niebezpieczne jednak dreszczyk emocji jaki towarzyszy całej przejażdżce jest niepowtarzalny. Człowiek czuje, że żyje i ma ochotę na więcej. Jeśli zrobiłoby się sondaż czy chłopak woli wyjść gdzieś ze znajomymi czy iść powyczyniać cuda na rowerze, znajomi byliby na pozycji straconej. Chyba, że szykowałoby się jakieś wyjście,którego nie można przegapić.
  12. Historia postaci:
  Okres prenatalny Octaviana chyba lepiej sobie darować. W sumie rodzice od dziecka wpajali mu zasady dotyczące się magii. Żadnej poza szkołą. I nie ma żadnego ale. Dzieciństwo? To okres, w których chłopak bawił się z młodszą siostrą i nie zważał na nic. Bezproblemowy okres w życiu. Później szkoła i koniec sielanki.


   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:23 pm