Rosemary Jacqueline Brightvalley

  Share
  avatar
  Rosemary Brightvalley

  Liczba postów : 499
  Płeć : Female

  Rosemary Jacqueline Brightvalley

  Pisanie by Rosemary Brightvalley on Sob Gru 03, 2011 6:53 pm

  Rosemary Jacqueline Brightvalley

  1. Imię (imiona): Rosemary Jacqueline
  2. Nazwisko: Brightvalley
  3. Data urodzenia : 13 luty 1994
  4. Czystość krwi: Czysta
  5. Dom: Slytherin
  6. Rok nauki: VI
  7. Przedmioty: Zaklęcia, transmutacja, zielarstwo, eliksiry, wróżbiarstwo.
  8. Miejsce zamieszkania: Dolina Godryka, rodzinna siedziba Brightvalley'ów.
  9. Rodzina: Ojciec: Gabriel, lat 57. Obecnie najstarszy mężczyzna w rodzinie Brightvalley'ów. Jest pracownikiem ministerstwa magii, a konkretniej Międzynarodowego Urzędu Prawa Czarodziejów. W czasie nauki w Hogwarcie, był prefektem Slytherinu. Ojciec Rose nigdy nie darzył miłością swoich dzieci i szkolił je niczym wojsko. Uważał, że Rosemary jest odpowiedzialna za śmierć jego ukochanego syna - Ryana i jest dla niej szczególnie oschły. Małżeństwo, które zawarł z Adrienne z rozsądku nie jest od samego początku szczęśliwe, a Gabriel od wielu lat zdradza żonę.
  Matka: Adrienne - lat 47. Absolwentka Hogwartu, uczęszczała do Ravenclawu. Jest redaktorką „Czarownicy” W młodości była bardzo inteligentną i ambitną dziewczyną, która chciała zostać uczoną, jednakże po skończeniu szkoły rodzice nakłonili ją do wyjścia za mąż za 10 lat starszego Gabriela Dała mężowi dziesięcioro dzieci, jednakże mimo to nie otrzymała od niego miłości.
  Ciotka: Evanna, lat 44. Absolwentka Hogwartu, wyśmiewana przez rodzinę z powodu uczęszczania do Hufflepuffa. Pracuje jako aurorka i mieszka w Londynie. Właściwie to trudno ją zaliczyć do najbliższej rodziny, jednakże jest jedną z niewielu osób przed którymi Rose nie musi nikogo udawać i kobietą, która zrekompensowała jej brak matczynej miłości.
  Bracia: Adrien, Victor, Christopher, Ryan, Gabriel.
  Siostry: Charlotte, Elisabeth, Frances, Lyanna
  Drzewo genealogiczne Brightvalley'ów
  10. Wygląd: Jeśli szukasz mega naturalnej dziewczyny, która nigdy się nie maluje, chodzi ubrana w luźne ciuchy, ma potargane włosy i uważa wygląd za coś niezbyt ważnego, to Rose na pewno nie spełnia twoich wymagań. Każda jej stylizacja jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Makijaż, fryzura, ubrania, buty, dodatki – to wszystko musi się złożyć w idealną całość, inaczej Rosemary nie wyjdzie z pokoju. Musi wyglądać modnie, elegancko, tajemniczo a przede wszystkim pociągająco, bo dopiero wtedy czuje się dobrze. Nigdy nie ujrzysz jej luźnym dresie, w jakichś niemodnych ubraniach, bez makijażu, czy starannie ułożonych włosów. Teraz warto wspomnieć o jej fizyczności. Dziewczyna nie jest pięknością, jednakże jej styl bycia sprawia, że wydaje się dużo ładniejsza niż jest naprawdę. Ma urodę taką jak większość Brightvalley'ów. Mleczna cera, niebieskie oczy i jasne włosy to cechy charakteryzujące tą rodzinę jak i również Rose. Raz na jakiś czas farbuje włosy, jednakże robi to tylko w szkole, gdyż jej rodzice twierdzą, że nie przystoi to dobrze wychowanej panience w tak młodym wieku. Dziewczyna ma figurę typowej modelki: jest bardzo wysoka, co podkreśla za pomocą butów na wysokich obcasach, i szczupła.
  11. Charakter: Gdybyś znał Rose naprawdę prawdopodobnie stwierdziłbyś, że jest wyjątkowa. Inna. Jako, że nikt oprócz ciotki Evanny, Ryana i bardzo nielicznych przyjaciół nie zna dziewczyny naprawdę w stu procentach, więc nikt nie może powiedzieć, że taka jest. Do śmierci Ryana mimo braku miłości ze strony rodziców była bardzo miłym i żywiołowym dzieckiem. Lubiła bawić się z rodzeństwem i ze swoimi kuzynkami Evangeliną i Elisabeth, oraz ich przyrodnią siostrą Juliettą. Gdy zginął Ryan, zginęła również Rosie- uśmiechnięta, pełna życia dziewczynka. Pozostała tylko Rosemary, przez nielicznych zwana Rose. Pełna wątpliwości, nienawiści, smutku i zagubiona w świecie pełnym przemocy dziewczyna ukryła się pod maską piękności bez uczuć. Zmusiła się do stłumienia siebie, a teraz jest zimną imitacją kobiety. Na jej twarzy nie ujrzysz pięknego, szczerego uśmiechu pełnego radości – jedynie zimny grymas przypominający uśmiech. Mimo tej odrobinki miłości ze strony ciotki, Rosemary nie jest w stanie pokochać nikogo. Jej życie uczuciowe mieści się w kolejnych flirtach i romansach, jednakże przed rodziną zgrywa grzeczną dziewczynkę i przyprowadza do domu nudnych adoratorów, kandydatów na męża, których koniecznie chce widzieć jej matka. Chciała się wyróżnić, odciąć od zła świata, ale nie wyszło. Tak naprawdę jest osobą niestałą psychicznie, która sama nie wie czego chcę od życia i tylko udaje silną i niezależną. Jej głównym celem w życiu stały się kolejne romanse, imprezy i intrygi. Jest osobą wszechstronną i ma dużo zainteresowań, jednakże po śmierci Ryana zaniedbała je.
  12. Historia postaci: Rosemary urodziła się jako ósme dziecko państwa Brighvalley'ów. Nie była specjalną uciechą dla rodziców, jednakże większość rodzeństwa przywitała ją z radością. Do czternastego roku życia zdarzało już jej się być złośliwą, jednakże dla bliskich osób potrafiła być naprawdę kochana. Miała wielu przyjaciół i utrzymywała bardzo dobre kontakty z większą częścią rodziny. Dom Brightvalley'ów w Dolinie Godryka pełen był jej cudownego głosu i śmiechu. Wszystko zmieniło się 24 sierpnia 2008 roku. Wtedy to zginął Ryan. Tamtego wieczoru Rose spacerowała z bratem. Było już bardzo późno, jednakże oni uwielbiali rozkoszować się letnimi nocami, więc mimo tak późnej pory nie przerwali spaceru. Wtedy napadł ich nieznajomy mężczyzna. Nie wiadomo dlaczego chciał zabić Rose. Rzucił na nią zaklęcie Avada Kedavra, jednakże nie udało mu się zabić dziewczynki, gdyż Ryan w ostatnie chwili zakrył ją własnym ciałem. Morderca uciekł, lecz szybko został schwytany przez aurorów. Od tego czasu Rose ojciec zaczął nienawidzić dziewczynę, gdyż uważał, że to przez nią zginął Ryan. Rosemary odrzuciła rodzeństwo, kuzynostwo i przyjaciół i zamknęła się w sobie. Nie chciała jeść, rozmawiać, ani nawet wychodzić z pokoju. Kolejnym ciosem dla dziewczyny stała się śmierć Frances – jej starszej siostry. Stało się to 3 maja 2009 roku, gdy załamała Frances rzuciła się z wieży astronomicznej, gdyż zgwałcił ją pewien siódmoklasista. To był przełom dla Rose, która powoli zbierała się po śmierci brata. Zaczęła postrzegać mężczyzn jako istoty gorsze, morderców, gwałcicieli. Wszystkie swoje uczucia zamknęła pod maską zimna i nienawiści. Zaczęła igrać z ludźmi, rozkochiwać w sobie chłopaków, a potem ich rzucać. Udawała maszynę bez uczuć tylko dlatego, że chciała pomścić śmierć ukochanego rodzeństwa. W krótkich czasie maska zawładnęła nią i sprawiła, że dziewczyna zapomniała jaka jest naprawdę.  Ostatnio zmieniony przez Rosemary Brightvalley dnia Nie Gru 04, 2011 6:59 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:29 am