Quinn Mitchell

  Share
  avatar
  Quinn Mitchell

  Liczba postów : 64
  Płeć : Male

  Quinn Mitchell

  Pisanie by Quinn Mitchell on Wto Kwi 17, 2012 8:06 pm

  Quinn Mitchell

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Quinn
  2. Nazwisko: Mitchell
  3. Data urodzenia: 06.04.1994r.
  4. Miejsce urodzenia: Irlandia, Dublin
  5. Miejsce zamieszkania: Irlandia, Dublin
  6. Czystość krwi: półkrwi

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Flann, ojciec, jest zapalonym fanem Quiditcha i cały czas ciągnie rodzinę na mecze, ale nikt poza Quinnem raczej nie podchodzi do tego entuzjastycznie. Pracuje w Ministerstwie Magii w Departamencie Magicznych Gier i Sportów, zajmuje dobrą pozycję w Siedzibie Głównej Brytyjskiej i Irlandzkiej Ligi Quiditch’a. Był w Gryffindorze. Matka trojaczków - Norah jest, lub była, niesamowicie piękna, w Hogwarcie nazywano ją Śnieżką ze względu na ciemne włosy i jasną cerę. Niczym się raczej nie wyróżniała, a teraz zajmuje się pisaniem książek przeznaczonych dla czarodziejskiej młodzieży. Oboje bardzo się kochają i prawie wcale się nie kłócą.
  Starszy brat Quinna - Ashley to burkliwy, skryty chłopak, łatwo się denerwuje i nienawidzi, kiedy nazywa się go pełnym imieniem. Quinn uwielbia się z nim drażnić. Jedyna i najukochańsza siostra Harriet to ruda i wysoka miłośniczka kina. Ogólnie rodzeństwo wspiera się zawsze, nieważne od okoliczności. Są sobie bardzo bliscy.

  2. Pokrewieństwo: Ash Mitchell i Harriet Mitchell

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VII
  2. Dom: Gryffindor
  3. Przedmioty: transmutacja, zielarstwo, eliksiry, zaklęcia, astronomia, opcm

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 180 centymetrów
  • Budowa ciała: prosty jak patyk
  • Kolor oczu: szaroniebieskie
  • Kolor włosów: ciemny blond
  • Cechy charakterystyczne: Jako jedyny z trojaczków jest blondynem.

  2. Opis szczegółowy:
  W przeciwieństwie do swojego ognisto-rudego rodzeństwa, natura obdarowała go blond włosami. Patrząc w szaroniebieskie oczy, można zobaczyć duszę Quinna - są tak głębokie. Cerę ma w miarę przeciętną - nie jest ani chorobliwie blady, ani niesamowicie opalony. Chyba że w wakacje, chociaż wtedy stara się zbytnio nie opalić. Taki tam kaprys. Z jego ust prawie nigdy nie schodzi piękny uśmiech. Zazwyczaj pokazuje przy tym swoje proste i zadbane zęby. Jest wysoki, umięśniony, a do tego zawsze wyprostowany.
  Ubiera się schludnie. W szkole mundurek, a poza murami jakieś dżinsy, t-shirt, trampki. Uwielbia nosić koszule, dlatego zakłada je przy każdej nadarzającej się okazji. Krawaty, czy muszki tylko od święta.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  O Quinnie można by napisać wiele książek, ale i tak żadna nie oddałaby jego charakteru. Wszystko zależy od sytuacji, od relacji z osobami, od okoliczności i od wielu innych czynników. Jednak jest kilka cech stałych, które są niezależnie od wszystkiego.
  Jest bardzo cierpliwy, nie tylko w stosunku do Asha, chociaż przy nim bywa naprawdę trudno, ale też do wszystkich innych. Tygodniami może czekać na... cokolwiek! W tym czasie zapewne uczy się albo czyta coś, co w żadnym wypadku nie wygląda na książkę fantasy, a tym bardziej na komiks. Może brzmi to przesadnie, ale on prawie wcale nie odrywa się od książek. I niemalże zawsze to są encyklopedie, podręczniki, czy inne naukowe dzieła. Dlatego też czasem używa słów, których znaczenia żaden przeciętny uczeń nie zna. Za to imponuje tym bardzo nauczycielom i innym dorosłym osobom.
  Jak na "kujona" przystało, zapamiętuje dużo różnych rzeczy. Bez zająknięcia umie przedstawić składy poszczególnych drużyn, wyniki wszystkich meczy i kto ile strzelił bramek w Quidditchu. Po prostu fan number one. Zupełnie jak ojciec. I tak jak on gra w szkolnej drużynie!
  Z tatą łączy go wyjątkowa relacja, nie tylko ze względu na sport. Flann jest wzorem do naśladowania, a Quinn z wielką chęcią to robi. Zawsze jest mu posłuszny, ma do niego respekt. Do matki również, ale ta relacja zupełnie się różni.
  Może się wydawać, że Quinn to taki typowy sztywniak. Ani trochę zabawny, ciapowaty itp. Pozory mylą. Chłopak sypie żartami z rękawa, ale w wyrafinowany sposób. Jest duszą towarzystwa, jak i obiektem westchnień niektórych koleżanek.
  Ma wielu przyjaciół, na których może zawsze polegać, jak i oni na nim. Przyjaźni się od zawsze i na zawsze. Nie zmienia znajomości ze względu na korzyści, czy może na złość komuś. W ogóle nie jest mściwy. Nie lubi też dominować nad innymi ani mówić co mają robić. Ewentualnie może naprowadzać na dobrą ścieżkę, ale nic przymusowo.
  Uwielbia brać udział w przeróżnych konkurencjach. Nie wywyższa się nad innymi, kiedy okazuje się być najlepszy (jeśli chodzi o naukę to prawie zawsze ma najwyższe wyniki), a kiedy zdarzy mu się zająć gorszą pozycję, analizuje wszystko, by następnym razem poszło mu lepiej.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Czytanie książek.
  • Ulubione: Quidditch.
  • Inne: Nauka.

  F. Przeszłość

  Urodził się jako drugi. Wychował się w pięcioosobowej rodzinie w Irlandii. Jako jedenastolatek dostał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Uczęszcza tam już siedem lat razem ze swoim rodzeństwem.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:31 am