Dylan Chadbourn

  Share
  avatar
  Dylan Chadbourn

  Liczba postów : 377
  Płeć : Male

  Dylan Chadbourn

  Pisanie by Dylan Chadbourn on Sro Maj 23, 2012 1:17 pm

  Dylan Chadbourn

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Dylan Michael
  2. Nazwisko: Chadbourn
  3. Data urodzenia: 12.04.1993
  4. Miejsce urodzenia: Oldham
  5. Miejsce zamieszkania: Dylan mieszka wraz z rodziną w przytulnym dość domku na przedmieściach Oldham. Dom ten jest spadkiem po rodzinie matki. Otacza go mały ogródek, pełen słodko pachnących frezji. Jego ściany pomalowane są na kolor ceglastej czerwieni. Sam budynek nie jest za duży, mieści w sobie trzy średniej wielkości pokoje. Wnętrze jest zadbane, choć skromne. W oczy rzuca się najbardziej rozgardiasz panujący w pokoju Dylana. Walające się w czasie wakacji po podłodze ciuchy i podręczniki, ciśnięte gdzieś połamane pióra, są normą. Reszta domu może poszczycić się panującym tam ładem.
  6. Czystość krwi: Pół krwi.

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Familia Dylana nie jest za duża, właściwie… wychowuje się on tylko z bratem i ojcem.
  Ojciec: Bryan Chadbourn to typ pracoholika, większość swojego czasu spędza w pracy, chcąc zapewnić godne życie swoim dwóm synom. Jest to człowiek o mocnym charakterze, po tym jak jego żona porzuciła go, nie załamał się, a zajął swoimi dziećmi, chcąc im zrekompensować jakoś brak matki.
  Bryan pracuje przy ulicy Pokątnej, prowadzi tam mały sklepik z magicznymi starociami. Wśród swoich klientów zyskał opinię człowieka sympatycznego, o dobrym sercu.
  Brat: William Chadbourn to młody, dobrze prosperujący mag. Ten piętnastoletni chłopak już jako małe dziecko musiał nauczyć się samodzielności i odpowiedzialności. Od małego często zdany był tylko na siebie. Nie ma problemów w złapaniu wspólnego języka z Dylanem. Jest on chyba jedyną osobą, która tak dobrze rozumie zachowanie swojego starszego brata.
  William jest podobny z wyglądu do Dylana.
  2. Pokrewieństwo: brak
  3. Status majątkowy: biedny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Slytherin
  2. Referencje zawodowe: Sumienny, odpowiedzialny, przyjazny wobec nowopoznanych ludzi, chętny do współpracy i nauki
  3. Wykonywany zawód: pracownik Dziurawego Kotła
  4. Zarobki: bardzo niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  Zaklęcia – zadowalający
  Obrona przed czarną magią - zadowalający
  Transmutacja - zadowalający
  Eliksiry - zadowalający
  Zielarstwo - powyżej oczekiwań
  Historia magii - nędzny
  Opieka nad magicznymi stworzeniami – troll

  2. Kierunek studiów: Inżynieria magii
  3. Rok studiów: Pierwszy

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 182 centymetry
  • Budowa ciała: Lekko umięśniony, szczupły
  • Kolor oczu: brązowe
  • Kolor włosów: ciemny brąz
  • Cechy charakterystyczne: Częsty, artystyczny, nieład na głowie

  2. Opis szczegółowy:
  Dylan to wysoki młodzieniec o dość mocno zarysowanej szczęce. Ma ciemne, brązowe włosy z postrzępioną grzywką opadającą mu na czoło. Najbardziej przyciągającym uwagę szczegółem jego twarzy są wyraziste, brązowe oczy, często patrzące na rozmówce z rozbawieniem i skrytymi głęboko szyderczymi iskrami. Kolejne są usta, układające się w ironicznym uśmiechu.
  Dylan gustuje w czerni i właśnie w ten kolor najczęściej się ubiera. Rzadko można go spotkać bez jego lekko już przetartej, skórzanej kurtki. Najczęściej nosi koszule, choć czasem, dla wygody, lubi zakładać T-shirty. Chodzi zadbany, a jedynym szkopułem w jego wyglądzie mogą się zdawać wciąż roztrzepane włosy, co on najczęściej nazywa „artystycznym nieładem”. Bardzo lubi chodzić w glanach.
  Ma lekko ciemnawą karnacje. W oczy może się rzucać jego delikatne umięśnienie.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Dylan to klasyczny typ buntownika. Wini on ojca, za to, że matka porzuciła ich rodzinę i nie omieszka uświadamiać go o tym na każdym kroku. Od dawna pozwalał sobie na imprezowanie, popijanie i palenie, nawet nie starając się tego faktu ukryć. Jego szacunek do ojca ogranicza się do unikania jego towarzystwa, czy to w wyniku niechęci do kłótni, czy po prostu nie możliwości dłuższego patrzenia na ojca… W sumie, żadna różnica.
  Jedyną osobą, do której Dylan żywi ciepłe uczucia jest jego młodszy brat Will. To dzięki niemu potrafi postawić się do pionu i zachowywać się przyzwoicie. To również dla Willa Dylan nauczył się pokory, nie unoszenia się dumą, kiedy sytuacja tego wymagała. Z tej strony ojciec jednak nigdy go nie poznał.
  Dylan to osoba o dość ironicznym podejściu do życia. W kontaktach z ludźmi często ucieka się do szyderstwa. Dość łatwo wyprowadzić go z równowagi, a kiedy to już nastąpi Dylan często rozładowuje emocje doprowadzając do bijatyki. Bywa butny i bardzo ambitny, rzadko kiedy uznaje cudze zwierzchnictwo. Nie lubi kiedy ktoś narzuca mu „reguły gry”. Dużym zaskoczeniem jest więc fakt, iż, gdy sam postawi przed sobą jakiś cel, jest bardzo zasadniczy.
  W kontaktach z przyjaciółmi Dylan potrafi być dość trudny, jest on jednak wiernym towarzyszem. Nie należy do osób dwulicowych, a nawet pogardza takowymi. Bliscy zawsze mogą na nim polegać. Gdy komuś zaufa, trzeba się ciężko postarać by stracić u niego szanse. Konsekwencją tego jest fakt, iż jego zaufanie ciężko zdobyć. Jeśli chodzi o sprawę miłości, Dylan nie wierzy w wielkie uczucia. Nie wyklucza opcji, iż kiedyś pokocha kogoś na tyle mocno, iż nikt inny nie będzie dla niego ważniejszy, jednak nie dopuszcza do siebie myśli, iż te uczucie zdominuje jego życie. Do kwestii związków podchodzi dość luźno, uważa że bycie razem nie oznacza od razu, że spędzi się z tą osobą całe życie. Stąd też jego dość neutralne uczuciowo podejście do seksu. Co prawda, nie pozwala on sobie na zabawy z każdą możliwą dziewczyną. Nie należy również do kobieciarzy, którzy upatrzą sobie kilka celów, z którymi musi to zrobić. Po prostu nie wiąże on seksu z wielkimi uczuciami.
  Inną stronę swojej osobowości Dylan okazuje w pracy. Tam odzywają się w nim te cechy, które obudził dawniej William. Jako pracownik Dylan jest bardzo sumienny, odpowiedzialny. Z chęcią uczy się nowych rzeczy i pomaga innym. Dla swoich współpracowników/klientów jest osobą raczej przyjazną.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Dylan interesuje się muzyką, w młodzieńczych latach uczył się gry na basie. Rysuje, głównie portrety, krajobrazy, bądź zwierzęta (nigdy martwą naturę).
  • Ulubione: Lubi brzmienie ostrych mugolskich kapel, najczęściej tych grających stary dobry power, heavy, czy też folk metal. Lubi imprezować, uwielbia zapach kawy o poranku i smak papierosa.
  • Inne: Dużo czasu spędza spacerując wieczorami po Hogsmeade . Nienawidzi dnia swoich urodzin.

  F. Przeszłość
  Dylan miał szczęśliwe dzieciństwo. Żył wśród kochającej rodziny, otoczony ciepłem i miłością. Nigdy nie miał żadnych problemów ze znalezieniem sobie przyjaciół, miał swojego kochanego psa i nawet młodszego brata, którego mógł w razie czego wykorzystywać do swoich potrzeb. Niczego mu do szczęścia nie brakowało. Ale to do czasu…
  Gdy w dzień swoich dziewiątych urodzin wrócił ze szkoły do domu (Dylan uczęszczał do mugolskiej podstawówki) , spodziewał się zastać, jak co roku, rodzinę z tortem i prezentami. W końcu było jego święto! Zdziwił się więc bardzo, gdy otworzywszy drzwi, natrafił na ciszę i pustkę. Zaglądał do wszystkich pokojów po kolei, myśląc, że może goście chcą mu zrobić niespodziankę. Nie natrafił jednak na nikogo. Dopiero w kuchni zastał swojego tatę. Siedział on, tuląc do siebie zapłakanego Willa z tępym spojrzeniem wbitym w przestrzeń. Jak się później okazało to był dzień, w którym jego matka zostawiła rodzinę, porzuciła ich na zawsze. Od tamtego momentu nigdy więcej się nie odezwała.
  Kolejne lata minęły Dylanowi na ciągłych kłótniach z ojcem, nigdy nie wybaczył mu tego, iż matka odeszła. Chłopak opiekował się jak mógł młodszym bratem, a popadającego w pracoholizm ojca coraz mniej szanował. List z Hogwartu był dla niego zbawieniem. Wyrwał go z daleka od rodziciela, dał mu szanse na zaczerpnięcie głębszego tchu. A przy okazji spowodował nieodwracalne zmiany zachodzące w jego osobie.
   Similar topics

   -

   Obecny czas to Czw Lut 22, 2018 9:50 pm