Gresham Wentworth

  Share
  avatar
  Gresham Wentworth

  Liczba postów : 114
  Płeć : Male

  Gresham Wentworth

  Pisanie by Gresham Wentworth on Sob Cze 09, 2012 1:05 am

  Gresham Wentworth

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Gresham Shane
  2. Nazwisko: Wentworth
  3. Data urodzenia: 26.06.1984
  4. Miejsce urodzenia: Cambridge, Anglia
  5. Miejsce zamieszkania: Hogsmeade
  6. Czystość krwi: 3/4 ojciec matki był mugolem

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Państwo Mathias i Lydia Wentworth bardzo długo nie mogli doczekać się potomstwa, jednak ich usilne próby zostały nagrodzone poczęciem syna, Greshama. Jednak to nie było dla nich dość dlatego zaadoptowali jeszcze trójkę dzieciaków.
  Mathias Wentworth, głowa rodziny. Mimo swojego wieku, pięćdziesięciu siedmiu lat, jest bardzo energiczny. W końcu w domu zawsze była czwórka dzieci. Poważny i rozważny zawsze starannie dobiera słowa. Ma lekko przydługie włosy, które straciły już swój mocny brązowy kolor na rzecz siwego, a oczy zielone, w których jawi się żywe zainteresowanie.
  Lydia Wentworth. Kobieta, która potrafi postawić na swoim. Chętnie wysłuchuje zwierzeń swojej gromadki jednak zawsze narzeka, iż mogliby się bardziej starać. Jest bardzo wymagającą osobą, która zawsze wie najlepiej co jest dobre dla rodziny. Ma pięćdziesiąt trzy lata, blond włosy, które przechodzą powoli w siwy i żywe niebieskie oczy.
  Alec Wentworth, ma dziewiętnaście lat i studiuje. Jest dość przewrotny. Raz spokojny i opanowany by potem wybuchnąć energią i włazić w każdy możliwy kąt. Ma ciemne brązowe włosy i tak samo ciemne oczy.
  Brianna Wentworth, ma siedemnaście lat i jest w ostatniej klasie w Hogwarcie. Bardzo żywa istota, często roześmiana. Wokół siebie roztacza czar co przyciąga do niej przedstawicieli płci przeciwnej. Gresham jest w stosunku do niej bardzo opiekuńczy. Ma długie blond włosy i ciemnobrązowe oczy. Jest w Ravenclawie.
  Marcus Wentworth, najmłodszy z gromadki Wentworthów. Piętnastolatek, jak żywe srebro. Nie można go utrzymać na miejscu na co narzekają nauczyciele. Wszędzie go pełno. Czarne włosy często znajdują się nieładzie a w niebieskich oczach można dostrzec rozbawienie.
  2. Pokrewieństwo: brak
  3. Status majątkowy: bardzo bogaty

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Po skończeniu Hogwartu przez jakiś czas podróżował po świecie pracując w Ministerstwie Magii co pozwalało mu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dyplomacji międzymagicznych, którymi się interesował. Zaczynając od najniższego szczebla kariery jakim był chłopak na posyłki, znalazł się na stanowisku dyplomaty ds. mugoli.
  Gresham w swojej pracy potrzebuję bardzo wielu informacji na temat życia mugoli. Świat czarodziei jest niezbyt obeznany w tych sprawach, jeśli chodzi o istoty niemagiczne. I wtedy właśnie wkracza do akcji Gresh. Pomaga on rozwiązywać wszelkie zatargi powstające między obydwiema stronami, chroniąc czarodziei przed ujawnieniem ich istnienia. Zajmuję się też sprawami związanymi ze światem codziennym mugoli. Pomaga w ukrywaniu świata magicznego i zrozumieniu świata niemagicznego. Stara się pomóc ujawnić jak świat funkcjonuje bez magii.
  3. Wykonywany zawód: Dyplomata ds. mugoli
  4. Zarobki: wysokie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 185 cm
  • Budowa ciała: krzepka, dzięki częstym treningom na basenie z wyrzeźbionymi mięśniami brzucha
  • Kolor oczu: szare
  • Kolor włosów: ciemnyblond
  • Cechy charakterystyczne: lekki zarost, kręcone włosy, szrama na barku

  2. Opis szczegółowy: Jak wygląda Gresham? To dobre pytanie. Można powiedzieć, że kolor oczu i włosów odziedziczył po ojcu. Nie znaczy to, iż z wyglądu są do siebie podobni. Gresh to mężczyzna, który często stawia na swoim i wie czego oczekiwać od życia. Nie jest egoistą ani despotą. Często chodzi uśmiechnięty. Mimo tego, że jest dość dobrze zbudowany, dzięki latom ćwiczeń i różnego rodzaju treningom nie przejmuje się tym co o nim ludzie powiedzą. Opinia innych o nim nie jest ważna. Na jego twarzy zawsze ale to zawsze jawi się kilkudniowy zarost. Przeważnie nosi jeansy i wszelkiego typu t-shirty. Koszulki polo też są częstym gościem na jego ciele. Kiedy trzeba zakłada garnitur, w którym trzeba wspomnieć prezentuje się świetnie. Szerokie barki i elegancki styl bycia urzekają kobiety w jego otoczeniu.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Młodego Wentwortha nie można określić jednym słowem. Bo jakiego człowieka można? To, że o kimś powie się nudny wcale nie znaczy, że to prawda. Gresham to mężczyzna, który jasno określa swoje cele w życiu. Jest to osoba cierpliwa i prawie niemożliwa do odczuwania gniewu, jak już to staje się lekko zdenerwowany, ale nigdy nie jest zły. Niepoprawny optymista o urokliwym usposobieniu. Prawdziwa ostoja wśród burz. Wystarczy kilka chwil w jego towarzystwie by na każdą twarz wrócił uśmiech. Spokojny i łagodny zdaje się wręcz promieniować aurą dobroci. Gresh chętnie doszukuje się porównań między wszystkim. Smaki potraw, wygląd pokoju czy muzyka na balu. Dość często można go spotkać spacerującego po szkolnych błoniach dumającego nad przyszłością. Nie jest jakimś szczególnym myślicielem jednak gdzieś tam w głowie martwi go to, że czarodzieje i mugole są oddzieleni pewną granicą. Bardzo tolerancyjny względem innych ras czy wyznań.
  Jeśli chodzi o kłopoty innych przede wszystkim stara się znaleźć korzystne rozwiązanie dla obu stron. Chętnie im pomaga zrozumieć o co chodzi w świecie mugoli. Nie wystarczy sama wiedza o jakimś sprzęcie elektronicznym. Należy podejść do niego z punktu widzenia przeciętnego człowieka, w tym przypadku mugola.
  Można o nim powiedzieć - optymista. Jest człowiekiem, który wszędzie widzi coś dobrego. Szklanka jest zawsze w połowie pełna. Sprawia wrażenie zawsze pogodnego, który nie zna znaczenia słowa smutek. Jednakże nie jest to prawda. Gresham jak każdy ma gorsze u lepsze dni. Zdarza mu się zaszyć w kąciku z książką i kubkiem herbaty, kiedy coś go trapi. Często przy doborze lektury skłania się ku powieściom kryminalnym, horrorom i sensacji.
  Rodzina jest ważna w życiu każdego człowieka. Tak samo jest z Greshamem. Bliskich zawsze stawia na pierwszym miejscu. W stosunku do młodszego rodzeństwa jest bardzo opiekuńczy, nie zwraca uwagi na różnicę wieku jaka jest między nimi. Rodzice od zawsze wpajali mu by dbać o młodszych braci i siostrę. Jako, iż Brianna jest jedyną przedstawicielką płci przeciwnej w gronie dzieci państwa Wentworth, starsi bracia i młodszy, którym przewodzi Gresh są bardzo opiekuńczy w stosunku do niej. Co często jej przeszkadza. Oczywista, on i reszta nie zwracają na to uwagi. Jeśli dociera do niego jakaś informacja, że jego młodszą ukochaną siostrzyczkę spotkało coś złego ze strony jakiegoś chłopaka, osobiście wybiera się do delikwenta wyjaśnić sytuację i nieco go postraszyć by w przyszłości uważał na to co mówi i robi dziewczynom.
  Mimo tego, że jest optymistą nie wierzy w wielką nieskończoną miłość. W tym jedynym wypadku jest, jak to nazywa realistą. Zauroczenie, owszem zdarzają się takie przypadki, choć jak twierdzi jest to dobre dla dzieciaków. Ale miłość? Nie, nie ma. Może dlatego, że go to nie spotkało. Bo ta do rodziny się nie liczy. Chodzi tu zupełnie o coś innego. Wszystkim znajomym zawsze życzy dużo szczęścia, gdy „odnajdują swoją drugą połówkę”. Często żartuję, że kobieta idealna dla niego jeszcze się nie narodziła.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania:
   * stare i nowe filmy pełne akcji, choć sciene-fiction też
   * muzyka
   * gotowanie
  • Ulubione:
   * zielona herbata z posmakiem mandarynkowo-pomarańczowym
   * pływanie na basenie
   * dobra książka
  • Inne:
   * jest bardzo muzykalny
   * zdarza mu się zasnąć w najmniej odpowiednim momencie

  F. Przeszłość
  Droga młodzieży, więc dwadzieścia siedem lat temu przyszedł na świat chłopiec. Oczywiście tylko on, jednak dla rodziny Wentworthów był to długo wyczekiwany potomek. Po kilku latach doczekał się rodzeństwa, przyszywanego bo jego rodzicie nie mogli mieć więcej dzieci. Wychowywał się w dostatku miłości. Czasami w nadmiarze ale rodziny się nie wybiera i narzekać nie wypada. Szybko nauczył się podstawowych umiejętności jak czytanie, pisanie i jazda na rowerze. Ale kto tego nie umie? Świat jest postępowy. Gresham skończył szkołę z dobrymi wynikami, okres studiów przeminął bardzo szybko, więc podjął pracę.

  Ostatnio zmieniony przez Gresham Wentworth dnia Nie Cze 10, 2012 7:12 pm, w całości zmieniany 2 razy

   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:23 pm