Ginger Gallard

  Share
  avatar
  Ginger Gallard

  Liczba postów : 234
  Płeć : Female

  Ginger Gallard

  Pisanie by Ginger Gallard on Sro Lip 04, 2012 12:34 am

  Ginger Gallard

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Ginger Megan
  2. Nazwisko: Gallard
  3. Data urodzenia: 8.11.1985r
  4. Miejsce urodzenia: Calais, Francja
  5. Miejsce zamieszkania: Edynburg
  6. Czystość krwi: 3/4

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Co do czystości krwi, mugolem jest babcia od strony matki, Francuzka, mieszkająca razem ze swoim mężem (również Francuzem) w Calais. Rodzice ojca są (a właściwie byli, bo obydwoje nie żyją) Anglikami, więc Ginger jest w połowie Francuzką. Matka, Mireille, lat 56, od urodzenia mieszkała we Francji. W wieku 26 lat wzięła ślub z Johnem. Na początku, przez 5 lat mieszkali u rodziców Mireille, ale w końcu dorobili się swojego domku już nie we Francji, a w Wielkiej Brytanii, rodzinnym mieście Johna - Dover. Tam więc żyje ze swoim mężem, który utrzymuje ją, córkę i syna. Sama nie pracuje, mimo ukończenia magicznych studiów na kierunku językoznawstwo (języki stworzeń wodnych). Zajmuje się skromnym domem, niedaleko od jej rodzinnego mieszkania. Jest bardzo spokojna i łagodna, dba o prawidłowe wychowanie dzieci, na dobrych, uczciwych ludzi. Uczy ich swojego języka, dzięki czemu dzieci są dwujęzyczne. Jest ruda i piegowata, co odziedziczyła po niej córka.
  Ojciec, John Gallard, z pochodzenia rdzenny Anglik utrzymuje rodzinę. Lat ma 58, pracuje jako wynalazca różnych magicznych gadżetów, które czasem przynoszą dochód, a czasem nie, dlatego rodzina, chociaż ogólnie jest biedna, miewa nagłe przypływy i braki gotówki. Mężczyzna ze względu na stres związany z pracą często krzyczał na dzieci a jego wychowanie było raczej surowe. Czarnowłosy i szczupły, po nim wygląd odziedziczył syn. Ma zdecydowanie mocniejszy charakter niż żona, właśnie dlatego wywalczył przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii gdy Ginger miała zaledwie roczek.
  Antoine, starszy o dwa lata (lat 28) brat Ginger, wyjechał zaraz po ukończeniu studiów i zniknął nikt nie ma pojęcia gdzie. Czasami pisuje listy do siostry, w końcu zawsze miał z nią bardzo dobry kontakt.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: biedny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Hufflepuff
  2. Referencje zawodowe: zamiłowanie od dziecka do gitary i muzyki, nauka przez dwa lata w szkole muzycznej
  3. Wykonywany zawód: muzyk
  4. Zarobki: niskie


  C. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 168cm
  • Budowa ciała: szczupła
  • Kolor oczu: błękitne
  • Kolor włosów: rude
  • Cechy charakterystyczne: rude włosy i brwi

  2. Opis szczegółowy: Ginger otrzymała swoje imię z bardzo prostego powodu, a mianowicie z racji tego, że w dzieciństwie jej włosy były rude jak u lisa. Na szczęście, w miarę jak dziewczyna dorastała, stały się bardziej złote, i tak oto jej obecny kolor włosów to rudo-złote, czy jak kto woli złoto-rude. Oczy są błękitne jak bezchmurne niebo w słoneczny dzień, a usta cienkie i brzoskwiniowe, zwykle rozciągnięte w miłym uśmiechu. Twarz cała obsypana jest piegami, widocznymi szczególnie latem, jak na prawdziwego rudzielca przystało. Ginger sama nie utożsamia się z żadną subkulturą, ale nosi ubrania luźne, wzorzyste, co przypomina często styl hipisowski. Od czasu do czasu wybiera eleganckie ciuchy, ale to na specjalne okazje. Styl: raczej romantyczny. Jej mimika twarzy na co dzień nie jest zbyt bogata, bo albo widzimy na niej stoicki spokój, albo ten przyjazny uśmiech. Prawdziwe emocje wyraża tylko grając na gitarze i śpiewając. Jest szczupła i drobniutka, o figurze klepsydry, na którą niestety nie często zwraca większą uwagę. Najlepsze jest to, że mimo wielkiej miłości do czekolady ta figura nigdy się nie zmienia.

  D. Charakter

  1. Opis charakteru: Gdyby trzeba opisać charakter Ginger jednym słowem byłoby to: spokojna. A może nawet: przymulona. Dzieje się tak dlatego, że dziewczyna nie wyraża normalnie większych emocji poza delikatnym uśmiechem, czy stoickim spokojem, który zachowuje nawet podczas kłótni. Wyjątkowo rzadko pojawiają się wybuchy agresji czy szczęścia, jednak takie sytuacje miewały miejsce w przeszłości Ginger. Ta dziewczyna lubi wszystkich. Choćby nawet nie wiem jak ktoś ją denerwował czy nawet obrażał, ona i tak okazywać będzie do niego sympatię. Czasem przysparza to kłopotów, szczególnie gdy ona lubi kogoś, kto za wszelką cenę stara się jej nie polubić, jednak zwykle sprawia to, że uzyskuje sympatię większości. W jej mniemaniu każdy człowiek jest dobry, nie ma ludzi złych. Akceptuje wszelkie wady innych i nie stara się ich naprawiać. Jest bardzo zamknięta w sobie, posiada notes, w którym pisuje teksty piosenek. Nie pokazuje go nikomu za żadne skarby świata, to jej prywatna rzecz, cenniejsza niż wszystko inne co posiada. Ginger nie ma nic przeciwko uczestniczeniu we wszelkiego rodzaju zabawach, imprezach, czy nawet kawałach, tyle że nie zawsze bawi się razem ze wszystkimi. Czasem woli usiąść w kącie i popatrzeć. Zawsze dotrzymuje powierzonych jej tajemnic i nigdy nie łamie składanych obietnic. Dodatkowo jest wyjątkowo szczera i nie kłamie, tyle, że zawsze stara się powiedzieć prawdę tek, by nikogo nie urazić. Ogólnie jest bardzo zamknięta w sobie. Emocje okazuje tylko wtedy, gdy łapie za gitarę i zaczyna grać. Wtedy wszystko można wyczytać z jej twarzy, głosu. Tylko tak otwiera się na świat. Jest bardzo skromna. Nigdy nie wydaje pieniędzy na rzeczy, które nie są jej niezbędnie potrzebne do życia, docenia ich wartość, gdyż zawsze musiała uważać by nie wydać za dużo, bo zwykle przynosiło to skutki takie jak noszenie zniszczonych butów przez pół roku. Uwielbia podróże, poznawanie nowych ludzi, krajów i kultur, a przede wszystkim ich muzyki. Odbyła wiele podróży w swoim życiu, a najwięcej autostopem, po pierwsze dlatego, że tak wychodzi najtaniej bo niemal za darmo, a po drugie można poznać mnóstwo ciekawych osób, nawet jeśli to niebezpieczne. Muzyka to jej największa pasja i mimo skromnych zarobków, które z tego pochodzą, postanowiła poświęcić jej swoje życie. Mimo, że w szkole muzycznej uczyła się raptem dwa lata, z gitarą nie ma żadnych problemów. W tej dziedzinie jest samoukiem. Często odwiedza swoich francuskich dziadków, których bardzo kocha, podróż zajmuje w końcu tylko trochę ponad godzinę promem. Przepada za pływaniem, jej żywiołem zdecydowanie jest woda. Uwielbia pływać nie tylko sama, do czego miała okazję wiele razy nad morzem, czy to w Dover czy w Calais, ale także wszelkiego rodzaju statkami i łódkami. Matka zainteresowała ją magicznymi stworzeniami, szczególnie tymi morskimi, które można spotkać u wybrzeży Francji. Od czasu do czasu gdy jest w domu spaceruje więc brzegiem i poszukuje chociaż śladów istnienia tych stworzonek.

  2. Ciekawostki: posiada notes, którego nigdy nie zobaczysz, głębsze emocje wyraża tylko w muzyce

  • Zainteresowania: muzyka, poezja śpiewana, morskie magiczne stworzenia, podróże autostopem
  • Ulubione: czekolada i ciastka, których sama nigdy sobie nie kupuje, pływanie, francuska muzyka i stroje
  • Inne: zawsze nosi przy sobie gitarę i swój tajemniczy notes

  E. Przeszłość Ginger zawsze była przykładnym dzieckiem. W momencie większego przypływu gotówki rodzice, widząc jej zainteresowanie muzyką, wysłali ją na dwa lata do muzycznej szkoły. Radziła sobie W Hogwarcie, uczyła się świetnie, nie sprawiała problemów. Dopiero w siódmej klasie, gdy przyjechała do domu na święta, pokłóciła się z ojcem na tyle poważnie, że wygonił ją z domu i nakazał nie wracać. Tak też zrobiła, wyniosła się pomieszkując u rodziny, a to u siostry swojej babki na przedmieściach Paryża, czy u chrzestnego ojca niedaleko Edynburga. Dużo też wtedy podróżowała, głównie autostopem. Z ojcem pogodziła się dopiero po dwóch długich latach.

  Ostatnio zmieniony przez Ginger Gallard dnia Sro Lip 04, 2012 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:23 pm