Jess Maltron

  Share
  avatar
  Jessica Maltron

  Liczba postów : 274
  Płeć : Female

  Jess Maltron

  Pisanie by Jessica Maltron on Pią Lip 06, 2012 9:29 pm

  Jess Maltron

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Jessica Edith
  2. Nazwisko: Maltron
  3. Data urodzenia: 17.09.1984
  4. Miejsce urodzenia: Gloucester, Anglia
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: 3/4

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Rodzina Maltronów jest całkiem spora, jak na współczesne standardy. Czwórka dzieci to nie jest często spotykany widok w dzisiejszych czasach. Mimo swej liczebności jest ona jednak przykładem rodziny bardzo zgranej, w której wszyscy się szanują i kochają.
  Julie Maltron: To kobieta o twardym stanowczym charakterze, rozsądna i rzeczowa. Choć kochająca i ciepła dla swoich bliskich! Można powiedzieć, że „to ona jest szefem”. Julie pracuje w szpitalu świętego Munga jako magomedyk. Dużo swojego wolnego czasu poświęca na udoskonalanie magii uzdrowicielskiej.
  Kobieta ta to brunetka o jasnoniebieskich oczach. Ma pięćdziesiąt lat.
  Owen Maltron: Mąż Julie, człowiek o radosnym usposobieniu, często uśmiechający się. Jako młodzieniec dużo podróżował, opowiadając więc historię o egzotycznych krajach zapalił w swoich dzieciach miłość do wypraw. Prowadzi on własny, dość znany sklep z magicznymi akcesoriami, a dorabia sobie komentując mecze qudditcha.
  Owen to wysoki, blond włosy mężczyzna o oczach koloru zachmurzonego nieba. Ma pięćdziesiąt dwa lata.
  Michael Maltron: Najstarszy syn Maltronów, ich pierworodny. Dobry i kochający brat, rozsądny mężczyzna. Żyje i pracuje w Europie, szkoli jedną z drużyn qudditcha. Michael z wyglądu jest bardzo podobny do ojca. Ma nawet blond włosy, choć dość ciemne. Bardzo często się uśmiecha. Ma dwadzieścia osiem lat.
  Devon Maltron: Młody, rozrywkowy i bardzo przystojny syn Maltronów, ich trzecie dziecko. Chłopak ma obecnie dwadzieścia dwa lata i studiuje drugi kierunek w Hogwarcie. Jest chętny do imprezowania, lubi otaczać się wianuszkiem zapatrzonych w niego kobiet. Z wyglądu przypomina swoją matkę.
  Veronica Maltron: Najmłodsza z rodziny. Ma dopiero siedemnaście lat. Bardzo przypomina, zarówno z charakteru, jak i wyglądu, swoją starszą siostrę Jess. Uwielbia muzykę i jest uzdolniona pod tym względem, pięknie śpiewa. Veronica uważa rodzinę, przyjaźń i miłość za najważniejsze w życiu wartości.

  2. Pokrewieństwo: brak
  3. Status majątkowy: przeciętny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Jess jest bardzo sumienną i odpowiedzialną osobą. Choć roznosi ją energia w pracy potrafi się opanować i wykonuje pilnie swoje zadania. Jest ambitna, rzadko kiedy pozwala sobie na błędy. Nie przeszkadza jej praca w biurze, choć wyrwanie się z takowej przynosi jej wielką ulgę. Jest bardzo uprzejma i miła, łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi, nadaje się zatem do pracy z nimi.
  3. Wykonywany zawód: Właścicielka kliniki dla magicznych zwierząt
  4. Zarobki:Wysokie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  2. Kierunek studiów: uzupełnia administrator
  3. Rok studiów:

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 167 cm
  • Budowa ciała: Szczupła o dość wyraźnie, choć bez przesady, podkreślonych kobiecych kształtach.
  • Kolor oczu: Szary
  • Kolor włosów: Brązowe
  • Cechy charakterystyczne: Nie znikający z twarzy uśmiech

  2. Opis szczegółowy:
  Patrząc na Jessice zawsze zarejestrujesz dwa fakty: dziewczyna rzadko kiedy się nie uśmiecha, na dodatek jej uśmiech jest bardzo uroczy i zaraźliwy. Rozpromienia on całą jej buzie, sprawia, iż szare oczy nabierają srebrzystego blasku. Swoje długie włosy dziewczyna często nosi związane, w koka czy też kitkę, choć zdarza się jej puścić je luźno.
  Jess ubiera się zgodnie z własnymi upodobaniami, rzadko kiedy ulega modzie. Najczęściej nosi czarne, zwiewne bluzki i jakieś wygodne, choć kobiece spodnie, nie oznacza to jednak, iż unika ona spódnic czy sukienek. Wręcz przeciwnie, bardzo je lubi. Stawia ona jednak bardziej na swobodę i wygodę ubioru, niż na jego elegancje.
  Zawsze chodzi zadbana, nie pozwala sobie na noszenie brudnych czy wygniecionych ciuchów.


  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Mała burza w szklance wody. Słyszeliście to kiedyś? Bo jeśli tak, to możliwe, że mieliście już do czynienia z Jessicą. To dziewczyna bardzo energiczna, zawsze dopisuje jej dobry humor, uśmiech nie znika z jej twarzy. Jess należy do tego typu osób, które nigdy nie mają problemów z nawiązaniem kontaktów z innymi. Zawsze chętnie poznaje nowych ludzi, poszerza swoje horyzonty. Nigdy nie dyskryminuje innych za sprzeczne z jej poglądy. Jest otwarta na cudze opinie, zawsze chętnie ich wysłucha, czasem nawet skłonna jest do przyjęcia ich, jeśli tylko ktoś wyłoży je w logiczny i odpowiedni dla niej sposób.
  Jess lubi pomagać ludziom, można rzec, iż jest ona altruistką, zna jednak umiar w takim zachowaniu. Wie, iż nic nie osiągnie poświęcając całą siebie innym, gdyż w ten sposób sama nie posunie się do przodu. A jest zbyt ambitna na życie w zastoju. Jessica pragnie się rozwijać, dąży do poszerzania swojej wiedzy przy każdej możliwej okazji. Potrafi ona jednak pogodzić naukę z pracą i zabawą. Nie pogardzi żadną imprezą, uwielbia spędzać czas z innymi ludźmi. Jest bardzo towarzyską, przyjazną personą. Wzbudza w innych raczej pozytywne reakcje.
  Jessica ceni sobie swobodę działania i możliwość samodzielnego podejmowanie decyzji. Choć nigdy nie skrzywi się, gdy ktoś spróbuje jej pomóc. Ma raczej mocne nerwy, ciężko ją zdenerwować, gdyż do wszelkich złośliwości podchodzi raczej z dystansem. Na dodatek potrafi śmiać się z siebie.
  Jess jest raczej romantyczką i w skrytości serca marzy o wielkiej miłości, choć nie przyzna się do tego publicznie. Jest osobą, która obdarza szczerym i silnym uczuciem na długo, można powiedzieć do końca. Na zawsze.
  Dziewczyna uwielbia fantazjować i żyć we własnym świecie.


  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Książki, literatura i wszelka twórczość; kultura śródziemnomorska, mugole, psychologia
  • Ulubione: Legendy, historie i baśnie opowiadane dzieciom do snu, podróże, spędzanie czasu z przyjaciółmi, maski (i wszystko co z nimi związane), czerwone wino (słodkie lub półsłodkie)
  • Inne: Nigdy w życiu nie paliła, marzy o romantycznej miłości, marzy o tym by kiedyś znaleźć się na takim prawdziwym weneckim balu maskowym, bardzo lubi zwierzęta

  F. Przeszłość
  Życie Jessici nigdy nie było skomplikowane. Dzieciństwo miała szczęśliwe, pełne miłości, lata spędzone w Hogwarcie były również były dla niej udane. Pod opiekom swojego starszego brata nie miała możliwości do tego by olać naukę, nawet jeżeli by chciała (a nie chciała!). Była naprawdę dobrą i zdolną uczennicą.
  Po szkole rok spędziła na zwiedzaniu tych miejsc o których słyszała od taty, głównie spędzała ten czas w krajach śródziemnomorskich. Potem powróciła i zajęła się pracą.


  Ostatnio zmieniony przez Jessica Maltron dnia Sob Lip 07, 2012 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:37 am