Tristan Boucher

  Share
  avatar
  Tristan Boucher

  Liczba postów : 177
  Płeć : Male

  Tristan Boucher

  Pisanie by Tristan Boucher on Nie Wrz 16, 2012 6:08 pm

  Tristan Boucher

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Tristan Malcolm
  2. Nazwisko: Boucher
  3. Data urodzenia: 1 kwietnia 1990
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: błoto

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Przeciętna tak, jak tylko mogą być brytyjskie rodziny. Niespełniony pisarz poznaje uroczą dziewczynę, która wydaje się być perfekcyjną panią domu i po jakimś czasie zasiadają do niedzielnych obiadów z dwójką dzieci.
  Harley, całkowicie oddany swojej pasji i chwilowo zafascynowany legendami, uległ pokusie i nazwał swojego syna Tristan, na cześć Tristana od Izoldy. Jak widać, odznacza się niebywałym poczuciem humoru. Co nie zmienia fakt, że jest trochę rozczarowany wyborami synami. Uważa, że z malarstwa nie da się godnie żyć, poza tym to dziwnie dziewczęce zajęcie. To od niego chłopak ukradł swojego pierwszego papierosa. Miał wtedy szesnaście lat. Gdy Harley przyłapał go duszącego się dymem na tyłach domu, zamiast go skarcić, pokazał jak to się robi i wymógł obietnicę, że matka nigdy się o tym nie dowie. Taka męską, rodzinna tajemnica.
  Pomimo wszystkiego, większe wsparcie Tristan znajduje jednak właśnie w matce, Jane, która jest gotowa obwiesić cały dom jego bohomazami, nawet jeśli to tylko czerwona kropka na białym tle. Ciągle traktuje go jak małego, pięcioletniego chłopca, który ledwo nauczył się latać na dziecięcej miotle i rozbijał sprzęty w całym domu. Chociaż Tristan i tak miał wrażenie, że łatwiej było jej zaakceptować dorosłego syna niż dorosłą córkę.
  Jeśli chodzi o Harley-Jane, to się dogadują. Są raczej typowym rodzeństwem, które miewa swoje lepsze i gorsze chwile, bo siostra pojawia się i znika (a gdy znika, zazwyczaj zabiera coś ze sobą) ale jednak mogą na sobie polegać.
  2. Pokrewieństwo: Harley-Jane Boucher
  3. Status majątkowy: przeciętny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Raczej kiepskie. Tristan nigdy nie palił się jakoś szczególnie do podejmowania pełnowymiarowej, płatnej pracy. Za to naprawdę dobrze maluje i liczy na to, że kiedyś będzie się z tego utrzymywał.
  3. Wykonywany zawód: niezależny malarz
  4. Zarobki: bardzo niskie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 180 cm
  • Budowa ciała: szału nie ma, szczupły, tam i ówdzie nikłe zarysy mięśni
  • Kolor oczu: niebieskie
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: lekki zarost, z którego bardzo rzadko rezygnuje plus włosy w wiecznym nieładzie

  2. Opis szczegółowy: Ku swojemu niezadowoleniu i wieloletnim próbom, Tristan nie cieszy się godnym podziwu, muskularnym ciałem, które rozpala zmysły kobiet i wywołuje ukłucie zazdrości wśród mężczyzn. Kiedyś próbował ćwiczeń, diet, a raz nawet wybrał się na Nokturna po eliksir ale nic z tego. Pomimo wszelkiego rodzaju wysiłków, wciąż sprawia wrażenie chudego, wątłego chłopca. Wrażenie to potęguje fakt, że wiecznie jest gdzieś umazany farbą, która wskazuje na jego artystyczną osobowość. Można więc śmiało powiedzieć, że Tristan wpasował się w stereotyp delikatnego artysty. Brak mięśni nadrabia ciekawą twarzą, którą ciężko zapomnieć. Migdałowe oczy i nieco rozmarzone spojrzenie potrafią onieśmielić bardziej płochliwe dziewczęta. Do tego dodajcie szelmowski uśmiech, który praktycznie nie schodzi z jego ust. Co za szczęście, że dziewczyny widzą najpierw tą anielską twarz, a dopiero później następuje ściąganie ubrań, kiedy już im wszystko jedno.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Tristan na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie uroczego i nieskomplikowanego chłopaka, jednak pozory mylą.
  Egoista. Leń. Narwaniec. Nieposkromiony idiota. Ekscentryk, indywiduum i buntownik.
  Innymi słowy, Boucherowi daleko do niewinności. Jest silny i niezależny, jednak nadal nie znalazł sobie celu w życiu. Nałogowy cynik, który lubi uwodzić otoczenie słodkimi słówkami i obietnicami, które nigdy nie doczekają się spełnienia. Szybko nawiązuje nowe znajomości. Jeśli na kimś lub na czymś szczególnie mu zależy, potrafi być niezwykle czarujący i ujmujący, a wszelkie zakazy i regulaminy przestają mieć znaczenie. Lubi spędzać wieczory w zadymionych pubach, gdzie szuka inspiracji lub w zatłoczonym klubie, szukając towarzystwa na noc. Nie ma problemów z improwizowaniem. Zawsze daje rade. Bo co ma nie dać? Za dnia preferuje spokojniejsze klimaty. Można go spotkać spacerującego po parku, gdzie z rękami w kieszeni wpatruje się w niebo i zastanawia czy jest dzisiaj bardziej szare czy niebieskie. W kieszeni nosi wszystko, co mu do szczęścia potrzebne. Papierosy, zapalniczka i jakieś drobne na czarną godzinę.
  W wolnych chwilach uwielbia leniuchować. Warto również dodać, że nigdy nie zjawia się punktualnie, ale nienawidzi gdy ktoś inny się spóźnia. Hipokryta? Cóż…
  Uwielbia mieć w pokoju artystyczny nieład, nic nie może być uporządkowane, perfekcyjnie ułożone, ponieważ nie potrafi wtedy się skoncentrować. Dlatego jego łóżko i najbliższa przestrzeń wokół niego zawsze są zagracone, co uwierzcie mi na słowo, ma swój logiczny sens. Tzn. schemat bałaganu… A spróbujcie mu tylko coś posprzątać… Wtedy z pewnością się pogubi. W czasie malowania jest spokojny, skoncentrowany do maksimum, wyciszony i opanowany. Właśnie wtedy pokazuje swoją drugą naturę, z precyzją wykonując wszystkie czynności. Tutaj nie ma tutaj miejsca na żadne niedociągnięcia i lenistwo. To pole do popisu jego wybujałej fantazji i okazja do urzeczywistnienia jego wyobraźni. Dzięki swojej pasji, ma pamięć prawie doskonała. Musi zapamiętywać nawet najdrobniejsze szczegóły, aby potem je odtworzyć na płótnie i odczuć ogólne samozadowolenie.
  Z pewnością nie można zapomnieć wspomnieć, iż sprytna i inteligentna z niego bestia, z czego doskonale zdaje sobie sprawę i potrafi to wykorzystać. Za czasów Hogwartu nigdy nie przykładał się specjalnie do nauki z przedmiotów, które zupełnie go nie obchodziły, ale potrafił zręcznie ściągać i oszukiwać na wszelakich testach. W ten sposób udało mu się skończyć szkołę z jako takimi, zadowalającymi wynikami. Czasami odczuwa lekką pogardę w stosunku do osób zamartwiających się jakimiś bzdurami i na siłę szukających sobie zmartwień. I chociaż sam niewiele wie o prawdziwych problemach, patrzy na takich ludzi z miną mówiącą „człowieku, co ty wiesz o życiu?”.
  Chociaż może się to wydawać zaskakujące, często się śmieje i żartuje. Nie należy do tych ponurych artystów, którzy zamykają się w czterech ścianach i nigdy nie oglądają światła słonecznego. Dlatego, pomimo swoich licznych wad, jest wspaniałym przyjacielem, z którym można dyskutować o wszystkim i o niczym. Jeśli tylko przyzwyczaisz się do nieładu w jego pokoju, gwarantuję ci że spędzisz tam wiele godzin, patrząc jak maluje lub po prostu rozprawiając o otaczającej was rzeczywistości.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Malarstwo, płótna, pędzle, sztalugi i wszystko co z tym związane. Jak go najdzie, to spędza godziny i dni w pracowni na poddaszu, gdzie tworzy swoje małe dzieła sztuki. Poza tym lubi chodzić po mieście i szukać interesujących twarzy. Zdarza mu się zaczepić obcą dziewczynę i zaproponować pozowanie lub chociaż prosi o zdjęcie. Jak akurat nie maluje, to też zaczepia obce dziewczyny i zaprasza do siebie.
  • Ulubione: popołudnia w galeriach sztuki, flanelowa koszula, o której ciężko stwierdzić w jakim kolorze była oryginalnie, winylowe płyty, bo z nich muzyka zawsze lepiej brzmi
  • Inne: Lubi składać niezapowiedziane wizyty i notorycznie obgryza skórki przy paznokciach.

  F. Przeszłość
  Kto by się nią przejmował.


   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:23 pm