Jacob Descoudres

  Share
  avatar
  Jacob Descoudres

  Liczba postów : 44
  Płeć : Male

  Jacob Descoudres

  Pisanie by Jacob Descoudres on Sob Wrz 22, 2012 8:20 pm

  Jacob Descoudres

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Jacob Charles
  2. Nazwisko: Descoudres
  3. Data urodzenia: 12.03.1994
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: obrzeża Londyn
  6. Czystość krwi: czysta

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:

  Ród Descoudres ma wiele odgałęzień. Jednym z nich jest sześcioosobowa rodzinka mieszkająca na obrzeżach Londynu. Głową rodziny jest czterdziestodwuletni William, człowiek poważny i dystyngowany. Były Ślizgon, a obecnie członek Służby Administracyjnej Wizengamotu. W stosunku do swoich dzieci jest bardzo wymagający. Jeżeli coś mu nie będzie pasować, to srogo każe. Jego żona Cornelia Caliente, również była Ślizgonka, zajmuje się domem. W ciągu swoich czterdziestu lat nigdy nie chciała pracować i tak już zostało. W porównaniu do męża, Cornelia jest cichą myszką, która nie chce wtrącać się w jego metody wychowawcze. Co prawda to ona spędzała z dziećmi całe dnie, bo Will pracował, ale do niego należało ostatnie słowo. Pobrali się dość wcześnie, dwadzieścia dwa lata temu, kilka miesięcy przed urodzeniem ich najstarszego syna Vincenta. Były Ślizgon jest na etapie poszukiwania pracy. Jego rok młodsza siostra Vivienne, a stara Krukonka w chwili obecnej ma zamiar się lenić. Nie przewiduje przez najbliższe dwa lata pracy, ale kto wie? Może zmieni nastawienie. Dwójka najstarszego rodzeństwa lubi się wywyższać i często poniża swojego brata. Prócz nich Jake ma również trzy lata młodszą siostrę. Jane chodzi do czwartej klasy w Hufflepuffie. Jest przeuroczą istotą, a Jacob kocha ją najbardziej ze wszystkich osób. Ona sama go uwielbia i dużo czasu spędzają razem.

  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: bardzo bogaty

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VII
  2. Dom: SLYTHERIN
  3. Przedmioty: Transmutacja, Zielarstwo, Eliksiry, Zaklęcia, Astronomia, OPCM, Wróżbiarstrwo, Starożytne Runy, Numerologia, Historia Magii

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 195 cm
  • Budowa ciała: szczupły
  • Kolor oczu: niebieskie
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: włosy w artystycznym nieładzie, usta wygięte w charakterystycznym uśmiechu

  2. Opis szczegółowy:
  Tak jak większość rodziny jest blondynem z niebieskimi oczami. Jedni powiedzą ideał, drudzy, że to zwykły laluś. Tak naprawdę Jacob to typowy nastolatek. Ubiera to co jest na topie, ale też zwraca uwagę na wygodę. Zazwyczaj jednak można go zobaczyć w ciemnych spodniach, koszuli, marynarkach, czasem nawet założy krawat. Wiecznie wygina usta w kpiącym uśmiechu, czasem również potrafi oczarować dziewczyny charakterystycznym dla niego spojrzeniem, którego nie da się opisać słowami. Ma bladą, ale nie chorobliwie cerę i choć twarz ma wiecznie gładką, to widać cień, jasnego jak włosy, zarostu.
  Jake dba o siebie, używa wszelkiego rodzaju kremów nawilżających, wody kolońskiej, czasem nawet lakieru do włosów. Ale to już kiedy naprawdę jego włosy odmawiają posłuszeństwa. Bo z reguły nie jest typem osoby, która męczy swoje włosy żelami i tym podobnymi specyfikami. Za to bardzo często poprawia swój nieład na głowie.
  Codziennie rano biega. Albo chodzi na basen. Dba o swoją formę i mięśnie. Również zdrowo się odżywia. Stąd jego kaloryfer na brzuchu i widoczny biceps.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Buntownik. Niekoniecznie z wyboru. Po prostu taki był już jego los. Od małego wychowywał się w cieniu rodzeństwa, więc miał żal do rodziców, stał się dla nich oschły, buntował się. Ale ten bunt nie dotyczył tylko ich. On buntuje się przeciwko standardowemu modelowi świata. Chce łamać schematy i zasady, niszczyć stereotypy. Na co dzień wydaje się cichy, spokojny, lecz jest osobą bardzo porywczą, którą łatwo zdenerwować. Ma trudny, lecz interesujący charakter, który przyciąga kobiety. Ale on nie interesuje się wszystkimi. Wiadomo: czasem zdarza mu się zauroczyć, jednakże jeśli kocha już naprawdę, to na zabój. Dziewczyna, którą obdarzy głębokim uczuciem jest szczęściarą: dla niej Jake postawi świat do góry nogami, obroni ją przed wszystkim. Ale uwaga, są też złe strony. Jest okropnie zazdrosny i kłótliwy jeśli chodzi o osoby na których mu zależy. Jacob jest zamknięty w sobie. Ma wielu znajomych, nie wielu przyjaciół, jednakże oni są mu naprawdę wierni. Lubi rządzić. Pcha się wszędzie, gdzie może to robić.
  Interesuje go przede wszystkim wolność. No a później jest muzyka. Cała jego rodzina gra na jakimś instrumencie (Jane – skrzypce, Vincent – perkusja, Vivienne – flet poprzeczny), a on aż na dwóch: na fortepianie oraz gitarze. W przeciwieństwie do rodzeństwa, nie gra pod presją rodziców, tylko z powodu pasji. No i kocha śpiewać, co wszyscy przyjmują z radością, gdyż ma wspaniały głos. No i lubi Qudditch, jak większość czarodziejów.
  Jak wiadomo Jake lubi zdrowo jeść. Jednak czasem przesadza z tym odżywianiem. Nie pije, nie pali, a tym bardziej nie bierze narkotyków. Niektórzy parzą na niego z pogardą, a inni podziwiają.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: gra na fortepianie i gitarze i czasem wokal
  • Ulubione: Quidditch

  F. Przeszłość

  Urodził się w rodzinie Descoudres jako trzeci. Przez kilka lat był najmłodszy do czasu aż na świat przyszła Jane. Wychował się na obrzeżach Londynu na małym dworku. Tak jak pozostałe osoby w jego rodzinie, w wieku jedenastu lat dostał list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart.

   Similar topics

   -
   » Jacob

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:25 am