Lista studentów

    Share
    avatar
    Mistrz Gry

    Liczba postów : 2155

    Lista studentów

    Pisanie by Mistrz Gry on Sro Wrz 26, 2012 3:35 pm

    Lista studentów

    Antropologia kultury magicznej

    ROK II

    1. Ainsley Nuala
    2. Queen Andrew
    3.
    4.
    5.

    ROK III

    1. Gaiman Annie, etnologia
    2. Scott Charlotte, etnologia

    Bezpieczeństwo magiczne

    ROK II

    1. Abberline James
    2. Crutcher Matthew
    3. Eberl Benedikt
    4. Einhart Judas
    5. Roberts Charlotte

    ROK III

    1. Gauthier Colin, specjalizacja aurorska
    2. Hayworth Quinn, specjalizacja aurorska
    3. Moon Jaden, specjalizacja aurorska
    4. Raven Gauthier, specjalizacja aurorska

    Inżynieria magii

    ROK I

    1. Dawson Lindsey
    2. Deynn Ygritte
    3. Hackett Judith
    4. Liddell Edmund
    5.

    ROK III

    1. Abrams Georgia, magia chaosu
    2. Chadbourn Dylan Michael, magia chaosu
    3. Rotenberg Luke, magia chaosu

    Językoznastwo

    ROK II

    1. Abrams Franklin
    2. Abrams Georgia
    3. Astor Jolene
    4. Auster Benjamin
    5.

    ROK III

    1. Arterberry Elizabeth, języki stworzeń lądowych
    2. Brown Napoleon, języki stworzeń lądowych i wodnych
    3. Crutcher Zoe, języki stworzeń powietrznych
    4. D'Uberville Roxanne, języki stworzeń lądowych
    5. Olsen Scotty, teoria zaklęć

    Magizoologia

    ROK II

    1. Collins Milan
    2. Marchand Isaac
    3. Mullighan Anne
    4. Terodi Sabriel
    5. Treays James

    ROK III

    1. Clare Ofelia, genetyka

    Magomedycyna

    ROK II

    1. Beasley Evangeline
    2. Brightvalley Rosemary
    3. Fitzroy Bonnie
    4. Fitzroy Gabrielle
    5. Gauthier Kordelia

    ROK III

    1. Gavoille Raisa, medycyna mugolska
    2. Olsen Kitty, ziołolecznictwo
    3. Randall Lisabeth, alchemia
    4. Rutherford Caris, alchemia

    Mistycyzm

    ROK II

    1. Doughtery Ezra, magia astralna
    2. Fitzroy Addison
    3. Rochester Heather
    4.
    5.

    ROK III

    1. Gainsbourg Shoshanna, wróżbiarstwo

    Relacje międzymagiczne

    ROK II

    1. Fairclaugh Alice
    2. Hayate Black
    3. Olsson Penny
    4.
    5.

    ROK III

    1. Botwin Anne, dyplomacja
    2. Michel Angel, stosunki międzyczarodziejskie
    3. Sheffield Rex,  stosunki międzyczarodziejskie
    4. Ward Oscar, handel i ekonomia

    Teoria magii

    ROK II

    1. Monaghan Ian
    2. Murray Iagan
    3. Tait Phillip
    4.
    5.

    ROK III

    1. Gauthier Grace, jurysprudencja i etyka magiczna
    2. Gauthier Ryan, jurysprudencja i etyka magiczna




      Obecny czas to Wto Cze 27, 2017 3:18 am