Wulfric de Thorpe

  Share
  avatar
  Wulfric de Thorpe

  Liczba postów : 33
  Płeć : Male

  Wulfric de Thorpe

  Pisanie by Wulfric de Thorpe on Wto Lis 20, 2012 9:32 pm

  WULFRIC DE THORPE

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Wulfric
  2. Nazwisko: de Thorpe
  3. Data urodzenia: 11.04.1989
  4. Miejsce urodzenia: Luksemburg, Luksemburg
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia
  6. Czystość krwi: Czysta

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Jean-Pierre de Thorpe - jedyne co Wulf po nim ma to nazwisko. Można oczywiście dodać, że jeszcze udało mu się zachować czystość krwi ale chłopak sam się tym nie przejmuje. Z informacji jakie udało mu się uzyskać od babki Wulf wie, że jego ojciec ma obecnie czterdzieści lat. I syn jest bardzo do niego podobny jeśli chodzi o wygląd.
  Joanna Marchevland - matka Wulfa, kobieta o słabej psychice. Urodziła syna kiedy miała zaledwie siedemnaście lat, wtedy myślała, że Jean-Pierre jest jej wielką miłością jednak zostawił ją jak tylko dowiedział się, iż spodziewa się dziecka. Dziś ma trzydzieści dziewięć lat a zachowuje się jakby wciąż miała siedemnaście. Jasne włosy stara się układać zgodnie z panującymi trendami i ubiera się również tak jakby nie skończyła dwudziestki.
  Henrietta Marchevland - matka Joanny, babcia Wulfa. Pomagała córce podczas ciąży. Wywodzi się z rodziny czarodziejów czystej krwi, która mimo swojego arystokratycznego pochodzenia nie szczyci się pełną kieszenią. Przypomina wyglądem starszą panią, która jest gotowa poczęstować cię ciasteczkami domowej roboty, jednak w głębi duszy to kobieta o stalowym nerwach. Głównie to ona i jej nieżyjący już małżonek wychowywali Wulfa, gdyż ich córka nie byłaby w stanie tego zrobić. Ma sześćdziesiąt dwa lata, siwe włosy i pełne ciepła czekoladowe oczy.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: biedny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Slytherin
  2. Referencje zawodowe: Lubi komentować to co się dzieje dookoła niego, zwraca uwagę na szczegóły, które inni potrafią ominąć.
  3. Wykonywany zawód: komentator meczy Quidittcha
  4. Zarobki: średnie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 185cm
  • Budowa ciała: umięśniony
  • Kolor oczu: ponoć szare
  • Kolor włosów: jest szatynem
  • Cechy charakterystyczne: Zawsze ma krótkie włosy, niczym "łysy dres".

  2. Opis szczegółowy:
  Wulfric jest dobrze zbudowany. To oczywiście samo nie przyszło, gdyż musiał na swoją sylwetkę nieźle pracować. W czasie uczęszczania do szkoły dużo biegał i odwiedzał Pokój Życzeń by tam wyżyć się na worku treningowym. Nie lubił pozostawać w bezruchu i musiał jakoś spalić nadmiar energii. To owocowało także tym, że zapisał się do drużyny Quidittcha. Na pałkarza, rzecz jasna. Ciężko jest mu dostać koszulkę czy koszulę, która nie będzie za mocno opinała jego ciała. Dobrze, że jeansy są luźne i z tym nie ma problemu. Co oznacza również, że nigdy nikt go nie zmusi do założenia tzw. rurek. Jest to dla niego niepraktyczne i krępuje ruchy, więc nie ma szans na włożenie tego na siebie. Wulf jest wysoki, gdyż mierzy sobie prawie metr dziewięćdziesiąt wzrostu. Wyróżnia go także to, że wygląda niczym dres panoszący się na stacji metra. Niestety nie lubi kiedy jego włosy są strasznie długie i często je ścina. Oczywiście nie na zero. Pozostawia ze dwa centymetry włosów i jak dla niego jest okay. Ma czujny wzrok, który wydaje się podążać za każdym twoim krokiem. Ciężko ukryć przed nim jakikolwiek szczegół, gdyż jest świetnym obserwatorem.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Pierwsze co trzeba wiedzieć o Wulfie to to, że jak już zacznie gadać o czymś co go bardzo interesuje, to nie ma zmiłuj ale poświęci na to sporą część czasu. Chyba, że ktoś mu brutalnie przerwie by dojść do słowa. Wtedy się zamknie i wysłucha drugiej strony. Ogólnie rzecz biorąc jest człowiekiem bezkonfliktowym, jednak są takie sytuacje kiedy ma ochotę wziąć delikwenta i rzucić nim o ścianę. Jakie to przypadki? Wulfric to osoba, która wprost nie znosi, kiedy ktoś znęca się nad osobą słabszą. Szczególnie kiedy w grę wchodzi urodzenie czy status majątkowy. Zawsze go irytował fakt, że czarodzieje czystej krwi mają za nic tych, którzy splamili swoją rodzinę kroplami mugolskiej. A szlamy? Zawsze starał się stawać w ich obronie. Wiele razy zdarzyło mu się wpaść w kłopoty po takich akcjach. Tak samo jest ze statusem majątkowym. Przecież nie każdy ma to szczęście urodzić się w rodzinie, w której aż się rzyga pieniędzmi albo rodzice zapracowali na to by ich dziecko miało jak najlepiej.
  Często by się odstresować musi sobie pobiegać albo wyżyć na worku. Inaczej chodziłby cały nabuzowany co mogłoby zaowocować jakąś kłótnią. Choć wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i jak każdy normalny człowiek, Wulf, też potrafi wpaść w złość. Jest to rzadkie zjawisko ale jednak się zdarza. Przeważnie ignoruje głupie zaczepki, które skierowane są w jego stronę, gdyż stara się bezkonfliktowo rozwiązać każdy problem. Stara się... Nie zawsze to wychodzi.
  Dzięki temu, że na okres każdych wakacji zatrudniał się do jakichś prac zaowocowało to niezłą sylwetką, którą dodatkowo wspomagał ćwiczeniami. Systematycznie stara się podejść do każdej rzeczy, jednak lubi sobie pospać. A ciężko go obudzić. Wulf, nie reaguje na różne bodźce kiedy śpi, więc przy tym należy uzbroić się w cierpliwość.
  Wulfric opornie angażuje się w jakikolwiek związek. Matka nie była dla niego dobrym przykładem jeśli chodzi o takie relacje. A dziadkowie? No cóż, to inna bajka. Po śmierci dziadka babcia nie jest już tą samą osobą, przez co on stara się nie wiązać z nikim by go nie stracić. Jest uparty, więc ciężko go przekonać, że warto się angażować. Woli jednonocne przygody, o których łatwo jest zapomnieć.

  2. Ciekawostki: nie lubi kiedy ktoś wytyka innym ich urodzenie, denerwują go ludzie, którzy uważają się za lepszych od innych tylko dlatego, że są czystej krwi.

  • Zainteresowania: break dance
  • Ulubione: spaghetti bolognese
  • Inne: jest strasznym śpiochem

  F. Przeszłość
  Matka Wulfa, kiedy była młodą dziewczyną zakochała się w pewnym francuzie i myśląc, że uda jej się go zatrzymać przy sobie oddając mu się zaszła w ciąże, o której tamten nie chciał słyszeć. Owocem feralnego zdarzenia był Wulfric, który po ojcu ma tylko nazwisko. Dzięki pomocy rodziców jego matki został wychowany na porządnego człowieka.
  On sam nie lubi wspominać o swojej historii, więc nie warto pytać.   Obecny czas to Czw Kwi 26, 2018 4:10 pm