Michael Maltron

  Share
  avatar
  Michael Maltron

  Liczba postów : 61
  Płeć : Male

  Michael Maltron

  Pisanie by Michael Maltron on Nie Gru 09, 2012 1:33 am

  MICHAEL MALTRON

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Michael
  2. Nazwisko: Maltron
  3. Data urodzenia: 18 października 1983
  4. Miejsce urodzenia: Gloucester, Anglia
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: 3/4

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  Rodzina Maltronów nie jest mała, raczej można nazwać ją dużą biorąc pod uwagę obecne standardy rodzin. Dwójka rodziców i czwórka dzieci to jednak bardzo dobry układ, przynajmniej w tym przypadku, bo wszyscy o siebie dbają i kochają się. Wzorcowa rodzina!
  Julie Maltron: To kobieta o twardym stanowczym charakterze, rozsądna i rzeczowa. Choć kochająca i ciepła dla swoich bliskich! Można powiedzieć, że „to ona jest szefem”. Julie pracuje w szpitalu świętego Munga jako magomedyk. Dużo swojego wolnego czasu poświęca na udoskonalanie magii uzdrowicielskiej.
  Kobieta ta to brunetka o jasnoniebieskich oczach. Ma pięćdziesiąt lat.
  Owen Maltron: Mąż Julie, człowiek o radosnym usposobieniu, często uśmiechający się. Jako młodzieniec dużo podróżował, opowiadając więc historię o egzotycznych krajach zapalił w swoich dzieciach miłość do wypraw. Prowadzi on własny, dość znany sklep z magicznymi akcesoriami, a dorabia sobie komentując mecze qudditcha.
  Owen to wysoki, blond włosy mężczyzna o oczach koloru zachmurzonego nieba. Ma pięćdziesiąt dwa lata.
  Jessica Maltron: Kochana, młodsza siostra, właścicielka kliniki dla magicznych zwierzątek. Wesoła, energiczna. Nigdy jej się nie nudzi. Brązowowłosa, o szarych oczach.
  Devon Maltron: Młody, rozrywkowy i bardzo przystojny syn Maltronów, ich trzecie dziecko. Chłopak ma obecnie dwadzieścia dwa lata i studiuje drugi kierunek w Hogwarcie. Jest chętny do imprezowania, lubi otaczać się wianuszkiem zapatrzonych w niego kobiet. Z wyglądu przypomina swoją matkę.
  Veronica Maltron: Najmłodsza z rodziny. Ma dopiero siedemnaście lat. Bardzo przypomina, zarówno z charakteru, jak i wyglądu, swoją starszą siostrę Jess. Uwielbia muzykę i jest uzdolniona pod tym względem, pięknie śpiewa. Veronica uważa rodzinę, przyjaźń i miłość za najważniejsze w życiu wartości.
  2. Pokrewieństwo: Jessica Maltron
  3. Status majątkowy: przeciętny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Zawsze uwielbiał grę w quiddicha i był w tym dobry. W swoim czasie był nawet szkolną gwiazdą, kapitanem drużyny, przez krótki czas grał też w jednej z europejskich drużyn, później, gdy doznał kontuzji, która uniemożliwiała dalsze granie, zaproponowano mu posadę trenera, w Hiszpanii. Jak to każdy trener, prowadził swoją drużynę do zwycięstwa, ale zdarzały się też porażki. Gdy skończył mu się kontrakt, postanowił nie przedłużać go, a wrócić do Anglii, gdzie też dostał ofertę trenowania.
  3. Wykonywany zawód: trener drużyny quiddicha
  4. Zarobki: wysokie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 188 cm
  • Budowa ciała: szczupły, ale umięśniony
  • Kolor oczu: niebieskie
  • Kolor włosów: ciemny blond
  • Cechy charakterystyczne: blizna na lewym ramieniu, po wypadku na meczu


  2. Opis szczegółowy: Michael jest dość wysoki, szczupły, ale umięśniony. Musi być w dobrej formie w związku ze swoim zawodem, więc dba o swoją sylwetkę regularnie uczęszczając na siłownię. Choć nie jest już w stanie grać profesjonalnie w quiddicha, to zdarza się, że od czasu do czasu musi jakieś zagrania swoim podopiecznym zaprezentować. Po jednym, dość tragicznym wypadku, przez który jego kariera gracza się zakończyła, pozostała mu na lewym ramieniu blizna, która dziwnie nie chciała zniknąć, nawet mimo działań różnych lekarzy i zaklęć. Przypomina on z wyglądu swojego ojca: również ma włosy w odcieniu ciemny blond, zwykle krótko przystrzyżone, żeby nie przeszkadzały podczas treningów, oczy w kolorze ciemnego błękitu i dość mocno zarysowaną szczękę, a także w miarę jasną cerę, która trochę naturalnie przyciemniała podczas pobytu w słonecznej Hiszpanii.
  Nosi zwykle sportowe koszulki i jeansy, często można spotkać go w t-shirtach z logo zespołów rockowych czy też drużyn, które obecnie trenuje. Zawsze chodzi wyprostowany, z uniesioną dumnie głową. Często się uśmiecha.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Michael jest rozsądnym mężczyzną, dobrym i kochającym bratem. Uwielbia swoje młodsze siostry i lubi je rozpieszczać, jednak szczególna więź łączy go z Jessicą, bo przez długi czas spędzali z sobą większość swoich dni ucząc się w jednym domu w Hogwarcie. Jest też ogromnie dumny z osiągnięć swojego brata, który jest już studentem. Jak ten czas szybko mija... Nie kłóci się z rodzeństwem. To raczej jedno z tych, gdzie wszyscy żyją w zgodzie i bronią siebie nawzajem, chociaż w przeszłości to raczej on opiekował się młodszymi, jako, że był najstarszy.
  Ogólnie jest osobą wesołą i dość energiczną, jednak twardo stoi na ziemi i ma głowę na karku. Nie daje się namówić na udziały w akcjach, których bezpieczeństwo jest wątpliwe. Gdy już coś mówi, to musi się na tym znać. Nie wyraża swoich opinii co do rzeczy nie do końca mu znanych, bo nie chce palnąć głupstwa. Łatwo nawiązuje nowe znajomości, jest otwarty i zawsze stara się być sympatyczny, chociaż nie zaprzyjaźnia się od razu z każdym. Nie lubi ludzi, którzy troszczą się tylko o siebie, czy szukają okazji dla siebie w znajomościach. Nie ma uprzedzeń, każdego musi poznać zanim oceni, czy go lubi, czy nie.
  Jego największą pasją jest oczywiście quiddich. Gdy ogląda ważny mecz, nie będziesz w stanie z nim porozmawiać. Zupełnie wyłącza się on wtedy i skupia tylko na grze. Nie mógłby żyć, gdyby miał pracować robiąc coś innego niż trenowanie drużyny. Tylko temu jest w stanie poświęcać kilka dobrych godzin każdego dnia. No, i oczywiście swojej dziewczynie, jeśli już jakąś znajdzie. Nie poszukuje miłości na siłę, choć uważa, że już czas znaleźć sobie kobietę, z którą chciałoby się spędzić resztę życia.
  Gdy chce, potrafi bardzo ciekawie opowiadać historie. Łatwo przyciąga uwagę słuchaczy, co jest przydane, gdy trzeba zapanować nad grupą ludzi i jeszcze przekazać im to, co ma się do powiedzenia tak, aby zapamiętali. Jest ambitny, zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę, co przenosi też czasem na innych: wiele od nich wymaga. Zawsze wytrwale dąży do celu, cierpliwie znosi wszelkie porażki, a także z cierpliwością pomaga swojej drużynie doskonalić umiejętności. Jest też dość charyzmatyczny, przyciąga uwagę i szybko można go polubić. Dobrze znosi porażki, ale po każdej pracuje ciężko, aby nie doznać kolejnej.

  2. Ciekawostki:


  • Zainteresowania: quiddich i muzyka rockowa
  • Ulubione: mecze ligi światowej w telewizji i dobre jedzenie
  • Inne: nie ma talentu do gotowania, zbiera pamiątki ze wszystkich meczów, na których był


  F. Przeszłość  
  Michael zawsze był kochanym dzieckiem. Jako najstarszy często opiekował się młodszym rodzeństwem. Uczył się w Hogwarcie z przeciętnymi stopniami, za to poświęcił się całkowicie ulubionej dyscyplinie sportu czarodziejów. Jako szkolna gwiazda quiddicha został dostrzeżony przez jakąś niewielką drużynę. Tak oto grał przez dość długi czas, zauważany często przez coraz lepszych trenerów większych drużyn. W wieku 26 lat, podczas jednego z ważnych meczów doznał okropnej kontuzji, w wyniku której wciąż ma na ramieniu bliznę. Proponowano mu, żeby dalej grał jednak on wiedząc, że nigdy nie będzie już tak dobry jak wcześniej, postanowił zostać trenerem, co zostało dobrze przyjęte. Od razu otrzymał ofertę, co prawda z dalekiej Hiszpanii, ale postanowił wyjechać na roczny kontrakt. Po roku stęsknił się za Anglią, więc wraca do domu.


  Ostatnio zmieniony przez Michael Maltron dnia Czw Gru 13, 2012 11:06 am, w całości zmieniany 1 raz

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Pią Mar 23, 2018 11:50 pm