Penelope Williams

  Share
  avatar
  Penelope Williams

  Liczba postów : 231
  Płeć : Female

  Penelope Williams

  Pisanie by Penelope Williams on Sro Sty 30, 2013 10:45 pm

  PENELOPE WILLIAMS

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Penelope Vivien
  2. Nazwisko: Williams
  3. Data urodzenia: 22 września 1995
  4. Miejsce urodzenia: Dublin
  5. Miejsce zamieszkania: Dublin. Bliźniak, z czerwonych cegieł. Ma dwukolorowe drzwi. Niebieskie prowadzą do domu Williams'ów, zielone zaś do ich sąsiadów.
  6. Czystość krwi: 3/4 ojciec ojca jest mugolem

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Mama Eve Rhodes (z panieńskiego), ma czterdzieści dwa lata, pracuje razem z tatą w Ministerstwie Magii w Departamencie Tajemnic. Jest wysoką blondynką o zielonych oczach. To właśnie po niej Pen ma swój naturalny kolor włosów. Tata John jest w wieku mamy, ma czarne włosy i szare oczy, i taki właśnie kolor oczu ma Pen. Eve i John poznali się w Hogwarcie, ale nigdy jakoś nie trzymali się razem. Dopiero wspólna praca w Ministerstwie Magii zbliżyła ich do siebie. Owocami ich miłości są Penelope i Charlotte. Charlotte to starsza o pięć lat siostra Penny. Jest jej całkowitym przeciwieństwem, ma czarne włosy po ojcu i zielone oczy po mamie, dużo się uczy i ciągle siedzi z głową w książkach. Teraz studiuje, a po studiach chciałaby dostać posadę nauczyciela obrony przed czarną magią. Mimo wielu różnic będą stały za sobą murem choćby nie wiem co.
  2. Pokrewieństwo: (członkowie rodziny zarejestrowani na forum, pole nieobowiązkowe)
  3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: klasa szósta
  2. Dom: Hufflepuff
  3. Przedmioty: obrona przed czarną magią, eliksiry, zielarstwo, numerologia

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 175 centymetrów
  • Budowa ciała: szczupła, figura klepsydry
  • Kolor oczu: szare
  • Kolor włosów: naturalnie jasny blond
  • Cechy charakterystyczne: jasna cera, ciągła zmiana koloru włosów

  2. Opis szczegółowy: Naturalnie blondynka z lekko pofalowanymi włosami. Uwielbia eksperymentować z fryzurami; raz czerwone, innym razem niebieskie, czasem też czekoladowe, proste, kręcone, związane, upięte. Często też zmienia długość. Jej włosy wariują tak jak ona. Ma piękne, duże szare oczy, często mocno pomalowane czarną kredką. Jasna, delikatna cera, policzki muśnięte różem. Jest dosyć wysoka, ale to nie przeszkadza jej w noszeniu wysokich butów. Uwielbia zakupy, ma bardzo dużo ubrań. Eksperymentuje z modą. Często sama przerabia kupione ubrania. Lubi wyglądać oryginalnie. Jest naprawdę śliczna, ale chyba jeszcze nikt jej nigdy nie widział bez makijażu (nie licząc tych pierwszych lat w szkole). Dużą uwagę przykłada do wyglądu. Sama robi sobie perfumy, choć i tak najczęściej, kiedy się koło niej przechodzi czuć zapach papierosów. Ze względu na twarde zasady w szkole, zdecydowała się na bardziej normalny kolor włosów niż niebieski, ale dalej utrzymany w jej nieokiełznanym temperamencie i ma płomiennie rude. Z malowaniem oczu na lekcje też się ogranicza. Przed pójściem na imprezę jednak czary idą w ruch i jej włosy znowu stają się barwne.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Szalona, nieprzewidywalna, wszędzie jej pełno. Jest towarzyska, uwielbia imprezy, to jej żywioł. Miejscem gdzie na pewno jej się nie spotka w weekend to biblioteka. Książka w jej rękach gości bardzo rzadko. Uwielbia zakupy, nigdy nie może zapakować się w jeden kufer. Mimo tego, że jej szafa pęka w szwach, to i tak nie powstrzyma Pen przed wypadem na zakupy i powrotem z kilkoma wypchanymi po brzegi ubraniami torbami. Uwielbia flirtować i mało kto może jej się oprzeć. Jednak łamie biedne zakochane serduszka, bo jej miłość to ostre imprezy z alkoholem. Ma swoje zdanie, jest wygadana, lubi dominować. Jest tematem wielu plotek, ale sama nie plotkuje. Lubi wszystko wiedzieć na każdy temat. Uważa, że zawsze ma racje, nawet jeśli jej nie ma. Raczej nastawiona pokojowo do wszystkich, ale jeśli ma zły dzień, to nie szukaj jej, bo na pewno nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jest pyskata. Często używa ostrego języka. Jest błyskotliwa, choć czasem odzywa się w niej "blondynka", ale wtedy tuszuje to swoim słodkim śmiechem i przechodzi do następnego tematu. Gdyby mogła, spałaby do południa. Lubi pozować do zdjęć, już w dzieciństwie miała ich masę. W szkole uczy się przeciętnie, ale jak przychodzi co do czego to potrafi się zaprzeć, żeby na koniec wyjść jak najlepiej (przynajmniej według jej oczekiwań). Jest strasznie uparta i potrafi po trupach dążyć do celu.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: moda, imprezy, starsi chłopcy
  • Ulubione: alkohol, papierosy, zakupy, chłopcy, pozowanie do zdjęć
  • Inne: czarny kot o imieniu Black

  F. Przeszłość
  Odkąd była mała wiedziała, że chce iść do Hogwartu. Charlotte dużo jej opowiadała o szkole, nauczycielach i przedmiotach. Pen była zachwycona kiedy dostała list. Nauczyciele dobrze znali jej siostrę i na początku łudzili się, że będzie taka sama, ale bardzo szybko się przekonali, że w tej niewinnie wyglądającej blondynce jest diabeł wcielony. Rodzice pogodzili się z jej zachowaniem i nałogami, i akceptują ją taką jaka jest. Jej bunt i wyzywający wygląd przysporzył rodzinom wiele zmartwień. Nauczyciele nie zgadzali się na to, aby Peneope tak wyglądała, ale po wielu rozmowach z rodzicami i po przejrzeniu jej wyników, które nie były tragiczne stwierdzili, że mogą przymknąć oko na to jak wygląda. Pen oczywiście wiele razy jeszcze naginała szkolny regulamin, na jakiś czas wracała wtedy przymusowo do normy, lecz jeśli tylko szykowała się jakaś impreza, jej włosy radykalnie zmieniały kolor. Kilka razy chcieli ją wyrzucić ze szkoły, ale na szczęście, jej urok osobisty i kultura w stosunku do starszych wybroniły Pen od opuszczenia szkoły. Teraz się pilnuje i odpuściła z chodzeniem w tęczowych włosach po szkole.  Ostatnio zmieniony przez Penelope Williams dnia Pią Lut 01, 2013 9:53 pm, w całości zmieniany 7 razy

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:19 am