Daniel Bennett

  Share
  avatar
  Daniel Bennett

  Liczba postów : 226
  Płeć : Male

  Daniel Bennett

  Pisanie by Daniel Bennett on Pią Lut 01, 2013 12:01 am

  Daniel Bennett

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Daniel
  2. Nazwisko: Bennett
  3. Data urodzenia: 8.01.1986
  4. Miejsce urodzenia: Manchester
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: Czysta
  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  -Ojciec Charles
  -Matka Helen
  Rodzina Daniela była początkowo bardzo szczęśliwa. Charles kochał swoją piękną żonę, Helen, do nieprzytomności. Problemy zaczęły się wraz z przyjściem na świat Daniela. Na początku było kolorowo, mieszkali w swoim dużym mieszkaniu w Manchesterze, żyli dostatnio. Można by rzec idealna rodzina. Kiedy jednak chłopak poszedł do szkoły matka powróciła do malowania, które kochała, a którego nie mógł lub nie chciał zaakceptować jej mąż. Zaczęły się kłótnie, trzaskanie drzwiami, a skończyły się rodzinne obiady i dyskusje na przyjemne tematy. Kiedyś w szale Daniel wykrzyczał, żeby się rozwiedli jak jest im tak źle. O dziwo posłuchali. Rok później nie byli już państwem Bennett, a Charles’em Bennett i Helen Williams.
  Szczerze mówiąc, ich syn się tym nie przejął. Został z ojcem, jako iż to on utrzymywał rodzinę. Od tamtego momentu bardzo się zbliżyli, w czasie wolnym pomagał mu przy hodowli sów. Nadal lubili swoje dawne dysputy i dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Daniel oczywiście odwiedzał też matkę i to dość regularnie. Dostawał od niej obrazy, które lądowały potem w piwnicy. Kochał ją, ale nie mógł wytrzymać z nią więcej niż dwóch weekendowych dni.

  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Bardzo bogaty

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart,Slytherin
  2. Referencje zawodowe: Dbałość o poprawność gramatyczną, styl i język. Daniel jako syn artystki i człowieka sukcesu, odziedziczył po nich erudycję i umiejętność zarówno elokwentnego wypowiadania się, jak i bogatego, pod względem stylistycznym, pisania.
  3. Wykonywany zawód: Korektor w czasopiśmie Czarownica
  4. Zarobki: średnie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 181cm
  • Budowa ciała: Chudy
  • Kolor oczu: Zielone
  • Kolor włosów: Brązowe
  • Cechy charakterystyczne: Dość duży nos

  2. Opis szczegółowy:
  Daniel to amant, potrafi uwieść kobietę swoim uśmiechem i wystarczająco dobrze zbudowanym ciałem. Dodajmy do tego jego uroczą grzywkę oraz zadbane dłonie i mamy cały opis jego najważniejszych cech. Uwielbia muszki i szelki, ale generalnie nie umie ich dobrać do siebie, w skutek czego powstaje połączenie czerwonej muszki, niebieskich szelek i brązowej marynarki. Zdarza się to jednak od czasu do czasu, co go usprawiedliwia. Zawsze ogolony, bo przecież to wygodne i higieniczne! Niezależnie od okoliczności, czy to podróż, czy zwykły weekend w rodzinnym domu, Daniel musi codziennie brać prysznic, uwielbia zapach swojej wody kolońskiej i wie, że płeć przeciwna też to lubi. Ma obsesję na punkcie swoich dłoni, nie wyjdzie z domu bez substancji dezynfekującej. W domach swoich kochanek też ma jej pod dostatkiem.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Jest typowym ekstrawertykiem. Uśmiechnięty, dużo mówi i poprawia wszystkich naokoło, co doprowadza jego przyjaciół do szału. Nie ma najmniejszego problemu z kontaktami międzyludzkimi. No cóż... ma jeden, jego byłą dziewczynę Meaghan. Jak by to powiedzieć... nie dogadują się najlepiej odkąd Daniel zostawił ją tuż przed ślubem. Kocha płeć przeciwną, o co ma do niego pretensje matka, a podziwia ojciec. Miał wiele partnerek, nie jest zbyt stały uczuciowo, jednakże nie przeszkadza mu to ani trochę! Nie ma w zwyczaju monogamii, w tej sprawie jest niereformowalny. Jest to przyczyna jego któtkotrwałych związków. Lubi sie popisywać zarówno swoim majątkiem, jak i elokwencją. Dba o ludzi na których mu zależy, potrafi robić kosztowne prezenty jak np. skórzany portfel. Pieniądze są dla niego czymś abstrakcyjnym.. on po prostu dostaje rzeczy... nie sprawdza nigdy konta, nie obchodzi go to, bo nie musi. Dba o to jego ojciec, który tak rozpuścił syna, że do trzynastego roku życia miał swoją własną nianię. Jakby tego było malo, Daniel był nauczony, że wszyscy będą spełniali jego zachcianki. Matka, ojciec, służący, zawsze robili to, czego on chciał. Aby zdobyć to na czym mu w danej chwili zależy nie cofnie się przed niczym, potrafi wykorzystać wszystkie swoje znajomości, trochę nagiąć fakty, dodać trochę smaku opowieści, w której ratuje kota uwięzionego na drzewie. Istny superman... przynajmniej dla wszystkich kobiet. Patrząc na Daniela, może wydawać się, że jedynie Meg, jego była, zna jego prawdziwe oblicze. Co zabawniejsze, świadoma jego przywar nadal była z nim w związku, a ten rozpieszczony egoista nie potrafił jej się oddać, jego część zawsze uciekała w nieznane. Jest prawdziwym humanistą, wypowie się na każdy temat. Przykłada dużo uwagi do samorozwoju, chyba, że pewne zagadnienie uzna za niewarte uwagi, zadowalające, bądź też jest dumny z danej wady. Nawet jego ojciec wspomina, że zawsze wypowiadał się składnie, ale postęp jaki poczynił był widoczny, zwłaszcza kiedy zafascynował się Mugolem, niejakim Shakespeare’em. Jest typem wiecznego dziecka, nie potrafi być poważny, chyba, że wytknie mu się to palcem. Wtedy obrażony zaczyna zachowywać się jak najpoważniej umie, czyli trochę jak Królowa. W ten sposób doprowadza innych do łez. Jest typowym jedynakiem. Wszystko jest jego, dla niego i o nim. Ma tendencje do bycia snobem, chociaż pracuje nad sobą. Jednakże zdarza mu się niechcący stwierdzić, że to normalne, że jest lepszy od innych i nie powinno ich to dziwić. Nie chce stać się jak matka. Co prawda zawsze podziwiał jej talent artystyczny, nawet chodził na zajęcia... tańca... ale stwierdził, że sztuka nie jest dochodowa, a on jako człowiek przedsiębiorczy nie będzie tracił c zasu na coś, czego może się nauczyć sam. Dlatego też zapisał się na kurs teatralny, gdzie pracował nad dykcją, postawą i inymi aspektami umożliwiwjącymi ‘czarowanie’ ludzi.

  2. Ciekawostki:
  W jego rodzinnym domu w Manchester, w ogrodzie, tuż przy fontannie znajduje się mały budynek, w którym hodowane są dwie lamy, Andy i Cheri, które Daniel wprost uwielbia. Potrafi przesiedzieć tam cały dzień gadając do nich.

  • Zainteresowania: Języki obce, literatura, zwłaszcza ta znanego mugolskiego poety - Williama Shakespeare’a, a także wszystko co ma coś wspólnego z jedzeniem
  • Ulubione: Lamy, pływanie, jogging, muszki
  • Inne: -

  F. Przeszłość
  Przeszłość Daniela nie jest niczym ekscytującym. Szkoła, szkoła, szkoła. W pewne wakacje do jego drzwi zapukał obcy gość, wyjadł pół lodówki, poszedł spać na jego kanapie, a następnego dnia wyciągnął ze sobą na podróż dookoła Wysp Brytyjskich. Wycieczka skończyła się w Dublinie, gdzie kumpel poznał go ze swoją siostrą, Meaghan. Coś zaiskrzyło. Myślał nawet o ustatkowaniu się, ale bądźmy szczerzy... to nie leży w naturze Daniela. Co prawda był już gotowy do ożenku, ale w dzień ślubu, tak się nieszczęśliwie zlożyło, że młoda para się rozstała, a ceremonii nie było. Dlaczego? Bo, jak to wyjaśnił Dan, nie chciał się wiązać z jedną kobietą na resztę swojego życia.Poza tym, jak można żyć z kimś, kto jest jego totalnym przeciwieństwem, poważna, ułożona. Co to ma być? Zero szaleństwa. Z tym nie mógł się pogodzić, a jako iż nie wie czym jest odpowiedzialność, zerwał zaręczyny w dniu ślubu. W końcu i tak to on płacił!

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:33 am