Frederick Dawson

  Share
  avatar
  Frederick Dawson

  Liczba postów : 12
  Płeć : Male

  Frederick Dawson

  Pisanie by Frederick Dawson on Pon Lut 04, 2013 8:34 pm

  FREDERICK DAWSON

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Frederick James
  2. Nazwisko: Dawson
  3. Data urodzenia: 10 stycznia 1993
  4. Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Wielka Brytania
  6. Czystość krwi: 3/4

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Z rodziną niby tylko dobrze wychodzi się na zdjęciach, aczkolwiek Rick jest takim typem faceta, który o swoją rodzinę potrafi i lubi zadbać. Ze swoim ojcem Richardem często mają wspólne tematy, nawet zdarza im się rozmawiać o pracy ojca, a o niewłaściwym użyciu czarów można trochę podyskutować. Po prostu trzymają ze sobą sztamę i jeden drugiego zawsze wesprze, jak to facet faceta.
  Może z matką nie dogadywał się tak dobrze jak z ojcem, ale zawsze lubił prawic jej komplementy. Linda nauczyła Rick’a czytac książki i do dziś robi to z przyjemnością. Chłopak często przynosi matce nowe powieści, nawet i te mugolskie, jej jako redaktorce „Czarownicy” na pewno się przydadzą.
  Najmłodszy członek rodziny, to kilka lat młodszy brat Daniel, który jeszcze jest za młody, aby uczyć się w Hogwarcie. Młodziak często przychodzi do Freda i prosi go o wyczarowanie czegoś. Widać, że już zaczyna się interesować quidditchem. Na razie uczęszcza do mugolskiej szkoły i nawet trzyma buzię na kłodkę, jeżeli chodzi o magię. Oczywiście pewnie osiągnie jedenaście lat pójdzie do Hogawartu i zobaczy jaka szkoła może być fajna.
  No i przyszła kolej na oczko w głowie Freda, a dokładniej jego młodsza siostrę Lindsey. Oni zawsze dobrze się dogadywali i potrafili znaleźć wspólny język. Młody Dawson często zmusza swoją siostrę do ścigania się z nim na miotle (chociaż zawsze by wygrywał, to daje jej fory). Jak to zgrane rodzeństwo lubią czasami spędzić z e sobą wspólny czas.
  2. Pokrewieństwo: Lindsey Dawson jako młodsza siostra, Harley-Jane Boucher jako kuzynka, Tristan Boucher jako kuzyn.
  3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Rick jest ambitnym człowiekiem i zawsze dąży do postawionych celów. Dlatego jego marzeniem jest ukończenie studium i podjęcie swojej wymarzonej pracy. Chętnie podejmuje wszelkie prace dorywcze, sprawdzi się zarówno jako barman jak i pracownik w Szpitalu Świętego Munga. Chłopak należy do osób wsze stronnych, poradzi sobie z każdym zadanym mu zadaniem.
  3. Wykonywany zawód: pomocnik w sklepie Olivanderów
  4. Zarobki: bardzo niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  ZAKLĘCIA - P
  OBRONA PRZED CZARNĄ MAGIĄ - T
  TRANSMUTACJA - T
  ELIKSIRY - Z
  ZIELARSTWO - Z
  HISTORIA MAGII - O
  OPIEKA NAD MAGICZNYMI STWORZENIAMI - W
  MUGOLOZNASTWO - Z
  NUMEROLOGIA - W
  2. Kierunek studiów: Magizoologia
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: ponad sto dziewięćdziesiąt centymetrów, także dość wysoki
  • Budowa ciała: trochę nawet umięśniony, Rick lubi ćwiczyć i pracować nad swoją sylwetka w wolnym czasie
  • Kolor oczu: niebieskie
  • Kolor włosów: płowy
  • Cechy charakterystyczne: chyba brak

  2. Opis szczegółowy: Dobrze zbudowany to na pewno, dzięki temu wiele kobiet za nim wzdycha. Co jak co, ale Rick lubi często popracować nad swoimi mięśniami i kondycją fizyczną. Wysoki, jak najbardziej, byłby z niego idealny zawodnik w koszykówkę, w co czasami zdarza mu się zagrać ze znajomymi w Londynie. Po ojcu odziedziczył płowy kolor włosów, często są one niezbyt ogarnięte. Po matce natomiast odziedziczył lekko zadarty nosek. No i jak prawie każdy młody Dawson może poszczycić się pięknymi błękitnymi oczyma. Ubiera się jak praktycznie każdy młody chłopak, zależnie od okazji. Czasami będzie to koszula, czasami zwykły T-shirt z motywem ulubionego zespołu muzycznego chociażby.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Rick to osoba, która doskonale wie, czego chce i potrafi dążyć do celu po trupach - nie może poddawać się przecież w połowie wyprawy do serca amazońskiej dżungli czy będąc gonionym przez kanibali! Uparty, ale nie do przesady - potrafi postawić na swoim, jednak wie też, kiedy należy dać sobie na wstrzymanie i odpuścić.
  Bardzo opanowany i spokojny, rzadko czyni gwałtowne ruchy i zazwyczaj patrzy towarzyszowi czy rozmówcy głęboko w oczy, chcąc przewidzieć każdy jego ruch. Bardzo dobrze potrafi utrzymywać nerwy na wodzy, nieczęsto wybucha gniewem i może się wydawać człowiekiem bardzo oryginalnym.
  W stosunku do kobiet jest zazwyczaj dżentelmenem w każdym calu, co chyba przyciąga je jak lep muchy. Przez długi okres czasu nie mógł wręcz opędzić się od adoratorek i co pewien czas zmieniał partnerki, teraz jednak jest wierny jak pies jednej kobiecie, mimo że wciąż w głębi jego duszy tkwi lęk przed odrzuceniem bądź odejściem ukochanej osoby - taka sytuacja spotkała go już raz w życiu i wyszedł z niej w ciężkim stanie.
  Nie można go nazwać człowiekiem całkowicie prawdomównym. Lubi kłamać, tworzyć intrygi i zdecydowanie nie ma nic przeciwko obłudzie. Zazwyczaj mówi to, co myśli, nie owijając niczego w bawełnę - chociaż w towarzystwie kobiet zdarza mu się łamać tę zasadę. Bywa wredny, cyniczny złośliwy jak i ironiczny, swoje porachunki woli załatwiać słowem niż czynem - głównie dlatego, że doskonale wie, iż z umiejętnościami wyniesionymi z wypraw zazwyczaj miałby przewagę nad przeciwnikiem. A on woli grać fair play. Jest osobą honorową, która nie zniesie ujmy na swej dumie, nie jest jednak zadufany w sobie - stara się po prostu szanować swoją niezależność. Odważny, ale nie brawurowy - lata podróż nauczyły go, że czasem lepiej odpuścić i na pierwszym miejscu postawić rozwagę i mądrość, a na drugim męstwo. W końcu w swoich szkolnych latach był Krukonem, i co nieco mu z tej inteligencji zostało.

  2. Ciekawostki: Rick uwielbia podróżować po świecie, szczególnie do gustu trafiły mu Indie jak i kraje Ameryki Południowej. W wolnym czasie lubi pograć ze znajomymi w quidditcha. Uwielbia czytać książki, te mugolskie również, w swoim mieszkaniu posiada bogatą mini bibliotekę. Pali papierosy od czterech lat i choćby chciał nie jest w stanie ich rzucić. Czasami biega z aparatem fotograficznym.

  • Zainteresowania: inteligentne i piękne kobiety (bo inteligencja i uroda często chodzą ze sobą w parze), quidditch, literatura, mugolska muzyka, fotografia, no i przede wszystkim imprezowanie
  • Ulubione: brandy, marlboro, Edgar Allan Poe
  • Inne: uwielbia stare samochody, często można go spotkać jak podróżuje po Londynie starym mustangiem, bardzo lubi kuchnię amerykańską i meksykańską.

  F. Przeszłość
  O przeszłości Ricka za dużo nie można powiedzieć, niedawno ukończył Hogwart I postanowił podjąć się stadium.   Obecny czas to Czw Kwi 26, 2018 4:15 pm