Logan Hubrey

  Share
  avatar
  Logan Hubrey

  Liczba postów : 15
  Płeć : Male

  Logan Hubrey

  Pisanie by Logan Hubrey on Nie Lut 10, 2013 10:37 pm

  Logan Hubrey

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Logan Michael
  2. Nazwisko: Hubrey
  3. Data urodzenia: 20.05.1992
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: Czysta jak łza

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Bogacze. Ojciec Henry jest właścicielem sieci aptek funkcjonujących zarówno w świecie mugolskim jak i czarodziejskim. Poważany człowiek, stanowczy, siwy pan o poważnym spojrzeniu stalowych oczu. Matula Caroline to poczciwa, dobiegająca piątego krzyżyka kobieta, której największym marzeniem jest wycieczka do Nowej Zelandii i poznanie najstarszego człowieka świata, niekoniecznie w jednym czasie. Lekko zwariowana, ma ogromny wpływ na męża. Para ma trójkę dzieci, które traktują się jak zwyczajne rodzeństwo, bez ekscesów.
  2. Pokrewieństwo: there is none
  3. Status majątkowy: bardzo bogaty

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart; Rovenclaw
  2. Referencje zawodowe: był kelnerem, ekspedientem w aptece i inne takie prace niewymagające wysiłku od jaśnie pana
  3. Wykonywany zawód: pracownik w Sklepie Scrivenshafta
  4. Zarobki: niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  OPCM W
  Zaklęcia P
  Historia magii P
  Zielarstwo P
  Eliksiry Z
  Transmutacja Z
  2. Kierunek studiów: Bezpieczeństwo Magiczne
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: Na oko 187
  • Budowa ciała: szczupły
  • Kolor oczu: ciemny brąz
  • Kolor włosów: prawie czarny
  • Cechy charakterystyczne: jest pospolity do bólu, choć nie znosi tej myśli

  2. Opis szczegółowy: Wysoki, szczupły, umięśniony, no bożyszcze. Tak się przedstawia gdy nikt go nie widzi. Wysoki? Owszem. Umięśniony? Tu się zaczynają schody. Dalej już nie sprawdzajmy. Może najpierw opiszmy te części jego aparycji, które ujmują kobiety za serca, wątroby bądź inne części anatomiczne. Duże oczy, którym potrafi nadać wyraz niewinnego psiaka. Silne dłonie i ramiona. Rzadko występujący, a jednak najpiękniejszy, szczery uśmiech ukazujący lekko nierówne zęby. Jego brodę i policzki najczęściej pokrywa kilkudniowy zarost, który uwielbia. Pozytywy się skończyły, przechodzimy do tej części o której Logan nie wspomina. Duży nos, praktycznie brak wyczuwalnych mięśni, wada wzroku - nie pozwala się oddać do kliniki, nosi soczewki. Ubiera się zwyczajnie, jeansy i t-shirt bądź sweter, od święta koszula. W dłoni, gdy nie trzyma różdżki, można zauważyć papierosa. Kiedyś myślał że przez to będzie wyglądał dojrzalej i bardziej atrakcyjnie, teraz nie może się bez tego obyć. Żałuje.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Lekko arogancki, lubi myśleć o sobie w superlatywach. Ciężko mu przychodzi znoszenie krytyki, ale jeśli już ją przyswoi, potrafi wyciągnąć wnioski. Logan jest wyjątkowo inteligentny, po ojcu. Niestety nie odziedziczył jego konsekwencji, nonkonformizmu ani zmysłu przedsiębiorcy. Mama przekazała mu takie cechy jak skrzywione poczucie humoru, nierealne marzenia i miłość do zabawy. Sam wyrobił sobie opinię na temat tego co uznaje za dobrą zabawę. Mama by tego nie pochwaliła. Nie przepada za ciężką pracą, jest przyzwyczajony do dostawania wszystkiego na tacy, srebrnej bądź platynowej. Ma szczęście w życiu i dobrą reputację, na tym opiera się jego chwiejna egzystencja. Gdy nikt go nie widzi czyta książki. Zepsułoby to jego reputację. Bardzo dobrze gra na gitarze, z czym, dla odmiany, się nie kryje. Gotuje, bo lubi jeść. Nie tyje, czego zazdrości mu siostra. Uwielbia jej dokuczać, ale to chyba normalne. Ponad wszystko przedkłada spotkania ze znajomymi, dobrą zabawę i dziewczyny.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: tańczy śpiewa recytuje daje w ryja i gotuje. i gra na gitarze.
  • Ulubione: Ciastka? Piwo? L&M. Stosunki. Międzymagiczne także.
  • Inne: ulubiona pora roku to zielony. zawsze nosi ze sobą zapalniczkę, niekoniecznie papierosa.

  F. Przeszłość: Czymże jest przeszłość, po co roztrząsać. ale takiej karty pewnie nie przyjmiecie. Gdy się urodził świat stał się lepszy, piękniejszy i głośniejszy. Podobno Logan krzyczał najgłośniej ze wszystkich noworodków w Mungu w ciągu ostatnich kilkunastu lat - tak twierdziła pielęgniarka. Jest to wciąż jedno z jego największych osiągnięć. Mieszkał w willi na przedmieściach, dorastając spokojnie i wesoło z pieskiem i dziecięcą różdżką, którą uwielbiał wymachiwać. Stąd właśnie wziął się piesek. Bez jednego ucha. Żył żył a potem Hogwart. Nie sprawiało mu trudności zaliczenie przedmiotu, nawet dostanie wysokiej oceny, o ile wykazał jakiekolwiek zainteresowanie. Trafił do Ravenclawu, gdzie, wbrew pozorom nie było samych orłów. Musiał się trochę pomęczyć z grupą największych kujonów (nie inteligentnych ludzi, z którymi mógłby porozmawiać na interesujące tematy a zwykłych, tępych kujozwojów) zanim znalazł prawdziwego przyjaciela. Gdy ukończył Hogwart rodzice jednogłośnie wysłali go na studia. Opłacają je, dostaje pieniądze na wszystkie zachcianki dopóki jego wyniki będą zadowalające. To chyba znaczy, że teraz będzie musiał się troszkę przyłożyć...  Ostatnio zmieniony przez Logan Hubrey dnia Nie Lut 17, 2013 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:22 am