Anthony Alec Cunningham

  Share
  avatar
  Alec Cunningham

  Liczba postów : 51
  Płeć : Male

  Anthony Alec Cunningham

  Pisanie by Alec Cunningham on Nie Lut 24, 2013 7:54 pm

  Anthony Alec Cunningham

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Anthony Alec
  2. Nazwisko: Cunningham
  3. Data urodzenia: 8.11.1988
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: półkrwi
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  - Brat Sam, mieszkający w Wick, czarodziej półkrwi
  - Matka Laura, zmarła, czarodziejka czystej krwi
  - Ojciec John, zmarły, mugol
  Na początku była to normalna rodzina: rodzice i dwójka dzieci.
  Matka chłopców, Laura, była czarodziejką czystej krwi. Była piękną kobietą, miała bardzo jasne blond włosy i zielone oczy, na jej ustach zawsze widoczny był uśmiech. Nie mówiła dużo, lecz gdy to robiła, każdy chciał jej słuchać. Potrafiła tworzyć krótkie izwięzłe odpowiedzi, jak i opowiadać długie historie.
  Mąż jej, John, który był mugolem, nie wyróżniał się niczym spośród tłumu, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Był wysokim, ciemnowłosym, dobrze zbudowanym mężczyzną, ale nie wykraczał niczym poza przeciętność. Jednak Laura dostrzegła w nim coś, czego nikt inny nie potrafił dostrzec. Już w rok po ich pierwszym spotkaniu, zostali małżeństwem. Byli szczęśliwi razem mimo małego szczegółu – tajemnicy, która nie miała zostać wyjawiona. John nigdy nie dowiedział się, że jego żona była czarownicą. Ten drobny sekret ciążył kobiecie, jednak wiedziała, że tak będzie lepiej. Po pewnym czasie przestało jej to przeszkadzać.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: bogaty

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: Jako, iż jest amatorem dobrych alkoholi, pracował przez pewien czas jako barman, ale nie trwało to zbyt długo, bo romansował ze wszystkimi kobietami przy barze. Ma pewne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów, dzięki podróżom po świecie z bratem. Jego skłonności do mówienia podsunęły mu pomysł spróbowania tworzenia słowa pisanego, jednak była to zbyt monotonna czynność, więc się wycofał.
  3. Wykonywany zawód: speaker
  4. Zarobki: niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  Zaklęcia - T
  Transmutacja - N
  Astronomia - T
  Historia Magii - T
  Mugoloznastwo - T
  Numerologia - W
  Starożytne runy - O
  Wróżbiarstwo - W[/b]
  2. Kierunek studiów: Relacje międzymagiczne
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 180cm
  • Budowa ciała: dość umięśniony
  • Kolor oczu: zielony
  • Kolor włosów:ciemny blond
  • Cechy charakterystyczne: brak

  2. Opis szczegółowy:
  Alec jest typem młodego mężczyzny, uwielbiającego towarzystwo pięknych kobiet i alkoholu. Nie ma nic przeciwko garniturom, lecz na co dzień chodzi w skórzanej kurtce i wytartych jeansach. Jest schludny i zadbany, lecz nie ma włosów na żel ani litrów wody kolońskiej na sobie. Zdarza mu się chodzić nieogolonym przez kilka dni, szczególnie dobrze spisuje się w parze z jego lekko zawadiackim uśmiechem, co dodaje mu uroku niegrzecznego chłopca. Niestety podczas jedzenia traci swój czar, gdy przeżuwa posiłek z delikatnym wyrazem błogości na napełnionych ustach.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Alec, właściwie Anthony Alec Cunningham, to pełen energii młodzieniec, uwielbia mówić, szczególnie o sobie, dodaje jak najwięcej faktów do jednej jego wypowiedzi. Jego szybka wymowa często sprawia ludziom problemy ze zrozumieniem go. Bywa uciążliwy, jednak dla lubiących słuchać może stać się idealnym towarzyszem.
  Jest rządny wiedzy, lubi znać wszystkie możliwe fakty o otaczającym go świecie. Jest skory do nauki i zdobywania doświadczenia w każdej formie.
  Jest stałym bywalcem wszelkiego rodzaju barów, ma jednak mocną głowę, więc alkoholowi potrzeba sporo czasu, aby go obezwładnić. Często podczas swoich wieczornych wypadów do pubów rozgląda się za niezobowiązującymi, jednonocnymi relacjami z płcią przeciwną.
  Mimo jego silnych skłonności do jedzenia, wciąż pozostaje szczupły. Nie wygląda jednak na wychudzonego. Dba o swoją kondycję i wygląd zewnętrzny, a rezultaty pozwalają mu czerpać swego rodzaju satysfakcję z widoczności zarysu mięśni pod podkoszulkiem.
  Urodził się Londynie. Po ukończeniu jedenastego roku życia uczył się w Hogwarcie, jednak wakacje nadal spędzał z młodszym bratem Sammy'm i rodzicami. Sam początkowo chodził do mugolskiej szkoły, potem przeniósł się do Hogwartu, jednak nie miał z bratem tak dobrego kontaktu. Po tragicznej śmierci ich rodziców, bracia ciągle trzymali się razem i podróżowali po świecie. Aż w pewnym momencie nastąpił przełom. Alec wrócił do Londynu, a jego brat, nie mogąc znieść straty, rozpoczął nowe życie ze swoją prawdziwą miłością – czarodziejką ze Szkocji. Osiedlili się w miejscowości Wick i od tamtego dnia bracia się nie widzieli.
  Pewnego wieczoru, opijając kolejny przetrwany dzień, Alec obserwował w pubie ciekawego osobnika, który zdawał mu się tak pewny siebie i mentalnie podobny do Aleca, że w jednym momencie stał się wzorem dla chłopaka. Przy picu kolejnego piwa postawionego przez Tony'ego, jego przypuszczenia potwierdziły się. Sporo czasu zajęło mu streszczenie całej historii jego życia i opowiedzenie wszelkiego rodzaju ciekawostek na swój temat, lecz gdy skończył, chłopakowi przyszło wysłuchać towarzysza. Słuchał w milczeniu wszystkiego (co w jego przypadku zdarzało się dość rzadko), czym nowy znajomy chciał się z nim podzielić. Po skończonej opowieści, Alec kontynuował swoją historię, nie dając koledze możliwości przerwania lub wyjścia, więc gdy odwrócił się, by zamówić kolejnego drinka, zauważył, że nie ma już takiej potrzeby, gdyż miejsce koło niego było puste. Kompan, korzystając z momentu ciszy teleportował się, prawdopodobnie przytłoczony ilością słów wypowiadanych przez Tony'ego. Mimo tego incydentu, Alec jak najbardziej pozytywnie wspomina tamten wieczór.
  Chłopak na stałe zamieszkał i zaczął studiować w Londynie, gdyż właśnie to jest jedno z ciekawszych miejsc, w jakim był, i w którym mógł być sobą.

  2. Ciekawostki:
  - nie cierpi swojego pierwszego imienia, woli, gdy nazywa się go Alec.
  • Zainteresowania: kobiety, jedzenie, dobra zabawa
  • Ulubione: muzyka rockowa
  • Inne: -

  F. Przeszłość 

  Przeszłość Aleca nie należała do tych prostych sielankowych historyjek z komedii. Przeżył stratę rodziców i usamodzielnienie się brata. Przeszedł przez dorastanie dość drastycznie.
  Alec, jako starszy z chłopców, pierwszy poszedł do szkoły. Oficjalna wersja brzmiała, że poszedł do szkoły z internatem, w której miał szkolić się w wybranym przez niego kierunku. Jego talent do opowieści pozwolił mu zadowalać ojca kolejnymi opowieściami ze szkoły, sprawozdawanymi w wakacje.
  John bardzo chciał brać żywy udział w życiu jego dzieci, więc Laura wysłała Sama do mugolskiej szkoły. Jednak kiedy jej mąż zaczął mieć problemy ze zdrowiem i nie mógł już pomagać chłopcu w nauce, ani kontrolować jego postępów, Sam został przeniesiony do Hogwartu do brata, by mógł zadbać o edukację także w tym kierunku.
  Gdy Aleca i Sama nie było w domu, wybuchł pożar. Straż przyjechała zbyt późno i rodzice zginęli na miejscu. Alec nie chciał, by jego młodszy brat, za którego czuł się odpowiedzialny, zupełnie się załamał, więc spakował ich najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyli w podróż. Nie jechali w żadne konkretne miejsce – po prostu przed siebie, rozkoszując się krajobrazami, pędem, wiatrem targającym włosy przez otwarte okno samochodu...
  Lecz Sammy nie był taki jak wcześniej. Jedyna rzecz, która trzymała go jakoś to pewna Szkotka, którą poznał przez przypadek, będąc z bratem w trasie. Widząc jego nieszczęście, Alec pozwolił chłopakowi odejść i zacząć nowe życie. Wcale nie był z tego zadowolony, ale to najlepsze, co mógł zrobić dla brata.
  Tony natomiast powrócił do Londynu, gdzie zaczął studia.  Ostatnio zmieniony przez Alec Cunningham dnia Pią Mar 22, 2013 11:33 pm, w całości zmieniany 3 razy

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sro Mar 21, 2018 12:36 am