pomiędzy książkami

Share
    Oliver Bennett

Liczba postów : 90

pomiędzy książkami

Pisanie by Oliver Bennett on Sob Mar 16, 2013 10:43 pm

I close my eyes and disappear...
    Niedługo odchodzę, najpewniej nie wrócę. Usiądę w pociągu ten ostatni raz, westchnę i zamknę oczy. Jednak nie chcę znikać. Wciąż gdzieś tam będę. Za regałem z książkami w antykwariacie moim i ojca, w zadymionym klubie jazzowym, w ciemnej sali kinowej lub po prostu gdzieś na ulicy. Nie zmienię fryzury ni stylu, zachowam przyzwyczajenia - pytanie brzmi, czy ty mnie zapamiętasz Jeśli tak, podejdź do mnie i zagadaj, poczęstuj papierosem, zapytaj, jak minął mi dzień. Obdarz uśmiechem, połóż rękę na ramieniu, poddaj się chwili.
    Teraz tylko od Ciebie zależy, czy nie zniknę.

Spoiler:
    Jestem fajnym chłopcem i chciałbym mieć kilku znajomków!

Obecnie nie mam za wielu przyjaciół, jednym z nich na pewno jest Jamie, któremu bezgranicznie ufam. Możemy powiedzieć sobie wszystko. Natomiast Milan to też taka lepsza kumpela, poza tym jest ładna zarówno jako chłopiec, jak i dziewczynka, nie obchodzi mnie, czy skacze po drzewach, czy sunie po korytarzu na obcasach, leży i ogląda sufit, lata na miotle. Tak się poznaliśmy, dostała kaflem, biedna. Teraz wychodzę na chama. Mimo to bardzo ją lubię!
    Z zainteresowaniem obserwuję zmiany zachodzące w Yvette, jeszcze niedawno zdeptałaby kokardę, która teraz gości na jej głowie. Nie wiem jednak, czy mi to pasuje.
    Dzięki Jamiemu pogodziłem się z Leigh, nawet nie pamiętam, o co nam kiedyś dawno poszło, w każdym razie od dawna nie drzemy kotów o byle błahostki. Podobnie mam z Sabriel, chociaż w sumie nie tak samo. Z nią urwał mi się kontakt, prawie z dnia na dzień i to było przykre. Ale teraz znowu rozmawiamy i poznajemy się na nowo.
    Śmiem podejrzewać, że Belle trochę się we mnie kocha, mimo to twierdzę, że to fajna dziewczyna i nie przeszkadza mi jej obecność. Trochę dziewcząt już się koło mnie kręciło, ale nie z każdą utrzymuję pozytywne kontakty. Z Kitty na przykład wciąż się spotykam i gadam o wszystkim przy kuflu piwa.
    A Holly tak mnie onieśmiela, że zapominam języka w gębie. Szkoda, że ona jest królową szkoły, a ja zaledwie pyłkiem przy bucie...
    Z Kordelią widuję się w bibliotece, polecamy sobie wzajemnie ciekawe i warte uwagi książki. Jest bardzo miła i cieszy mnie to, że wyszła z tej depresji.
    (...)

Proszę o więcej, więcej, więcej!

Ostatnio zmieniony przez Oliver Bennett dnia Wto Lip 02, 2013 7:44 pm, w całości zmieniany 2 razy
    Oliver Bennett

Liczba postów : 90

Re: pomiędzy książkami

Pisanie by Oliver Bennett on Wto Lip 02, 2013 7:44 pm

Jeszcze raz!
    Laura Burton
    Heroina XXI wieku

Liczba postów : 166

Pisanie by Laura Burton on Wto Lip 02, 2013 8:21 pm

Milo, Leila, Franka, nie wiem czy wciąż Holly.
    Edmund Liddell
    #BrotherFromAnotherMother

Liczba postów : 932

Pisanie by Edmund Liddell on Sro Lip 10, 2013 10:26 am

FAJNY JESTEŚ, trochę wpasowujesz się nawet w kółko różańcowe, gdyby nie imię :///// i to siedzenie w książkach ://///// ale DOCENIAM TWOJĄ PAŁKĘ, PAŁKI ZAWSZE RAZEM
    Jolene Astor

Liczba postów : 100

Pisanie by Jolene Astor on Czw Lip 11, 2013 5:50 pm

Twój antykwariat ma nową klientkę, co Ty na to?

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Pią Kwi 28, 2017 1:37 am