Wyatt Becker

  Share
  avatar
  Wyatt Becker

  Liczba postów : 12
  Płeć : Male

  Wyatt Becker

  Pisanie by Wyatt Becker on Pon Kwi 01, 2013 9:21 pm

  Wyatt Connor Becker

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Wyatt Connor
  2. Nazwisko: Becker
  3. Data urodzenia: Dziesiąty październik, 1995 roku.
  4. Miejsce urodzenia: Wyatt przyszedł na świat w Irlandii, w Dublinie.
  5. Miejsce zamieszkania: Irlandia, okolice Dublinu.
  6. Czystość krwi: krew czysta w 3/4, dziadek ze strony matki jako jedyny był mugolem.
  7. Teleportacja: tak (nie ukończył jeszcze 17, aczkolwiek rocznikowo owszem)

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:

  Connor Donald Becker - Ojciec Wyatt'a, ma czterdzieści lat, urodzony w 1972, piątego czerwca. Podobno pracuje w jakimś sklepie z magicznymi urządzeniami na pokątnej, ale nikt nie zgłębia się za co i ile dostaje pieniędzy.

  Debby Love-Becker - Matka Wyatta, tym samym małżonka Connor'a, umarła w wieku dwadzieścia siedem lat, urodzona w roku 1973, dnia trzeciego marca. Chora na schizofrenię i stwardnienie rozsiane, pełniła przez jakiś czas w domu rolę "kury domowej", jednak ogromnie szanowanej przez męża i domowników. Gdy choroba zaczęła postępować, była zmuszona zaprzestać domowych czynności.

  Ethan Connor Becker - Młodszy brat Wyatt'a, ma dziewięć lat, urodzony w 2003 roku, dnia siódmego kwietnia. Nic więcej na jego temat nie napiszę, jest zbyt młody, by był interesującą postacią.

  Emma Becker - Babcia Wyatt'a, matka jego ojca Connora. Podobno była związana ze Śmierciożercami, jednak po pierwszym upadku Sami-Wiecie-Kogo zrezygnowała z jego służby, na rzecz miłości, czy tego typu spraw... Nikt się nie zagłębiał, ale też nie miało się okazji. Umarła.

  O dziadku ze strony ojca nic nie wiadomo, Connor nigdy nie zaczynał tematu o nim.

  Anastasja Love - Babcia ze strony ojca. Z pochodzenia polka, czarodziejka. Gdy Wyatt przyjeżdża w lato bądź na święta opycha go domowej roboty pierniczkami, przepisu mugolskiego.

  Donald Love - Dziadek Wyatt'a, ojciec jego matki
  Connora. Mugol, który od młodości interesował się punkrockiem i rockiem klasycznym, z czego wzięła się pasja jego wnuka. Jest jego idolem i mentorem. Ma sześćdziesiąt siedem lat.

  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: Biedy, wyrzucono mi dwa oczka.

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VI
  2. Dom: Slytherin
  3. Przedmioty: Eliksiry, Zaklęcia, Historia Magii oraz Obrona przed czarną magią

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 172 centymetry
  • Budowa ciała: Chuda, szczupła, drobna.. jak kto woli to nazwać.
  • Kolor oczu: Jasno niebieskie
  • Kolor włosów: Brązowe
  • Cechy charakterystyczne: -

  2. Opis szczegółowy: Wyatt wbrew wszystkim normom, jakie społeczeństwo nałożyło na młodych ludzi, nie jest przystojnym i wysportowanym chłopakiem. Nie jest postawny. Jego ciało jest delikatne, chude... Wydawałoby się, że przy mocniejszym uderzeniu chłopaczek połamie się w pół. Nigdy nie przepadał za opierdzielaniem się do pełnego brzucha, a nawet więcej. Nigdy nie lubił jeść, prościej mówiąc. Nigdy, w sumie, nie miał za bardzo... Czego. W prawdzie w domu nie brakowało jedzenia, jednak nie były to jakieś specjalne przysmaki. Jednak nie można go, w żadnym wypadku, pomylić z dziewczyną! Ma swoje szerokie ramiona, długie ręce, duże męskie dłonie i długie palce. Jego fryzura, jest obcięta na.. Gwiazdę rocka z lat dziewięćdziesiątych. Tak, to dobre określenie, prawda? Nie ma jednak długich włosów, ma średniej długości, nie opadające na ramiona, z grzywką, do brwi. Nigdy nie dbał w sumie o czesanie, mycie włosów, dlatego też nieraz można zobaczyć go w roztrzepanych i/lub w nieumytych, lekko, bądź bardziej tłustych włosach. Ale to nie znaczy, że śmierdzi, że się nie myje! Uwielbia siedzieć w wannie, nawet po dwie, trzy godziny... A co on robi przez ten czas? Słucha muzyki, ale to jest nieistotne...
  Pod oczami można dostrzec delikatne, bardzo delikatne piegi, jednak zobaczyć je można z bliskiej odległości, z trochę dalszej są całkowicie ukryte, jakby w ogóle nic tam nie miał.
  A ubiera się... Normalnie. Najczęściej tak, jak ubierają się mugole, choć jest ograniczony szatą, oczywiście. Tak czy inaczej, podarte na kolanach i nie tylko dżinsy, swetry i trampki to jego styl. Dziadek, który jest mugolem był punkowcem i to on, w zasadzie, przyczynił się do rozwoju tegoż rodzaju ubioru u swojego wnuka.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Wyatt jest dość specyficznym człowiekiem. Raz miły, uczynny, spokojny, raz agresywny, egoistyczny i napastliwy. A to za sprawą tego, że cierpi na schizofrenię, jednak, od czasu, gdy zaczął brać leki coraz częściej wpada w ten stan, potrafi, w większości przypadków, jednak nie wszystkich, panować nad sobą i swoimi emocjami. Jest chłopakiem raczej pokojowo nastawionym, lojalnym wobec swoich towarzyszy, jednak w głębi nienawidzącym całej rasy ludzkiej. Twierdzi, że wszyscy ludzie są po prostu idiotami, że żądza władzy włada nimi bezlitośnie, że gotów są pozabijać siebie nawzajem, by uzyskać to, czego pragną. Nic bardziej mylnego, jakby się tak mocno zastanowić, prawda? Nigdy za bardzo nie chce się z nikim wiązać, nie ma i nie chce mieć przyjaciół, szczerze mówiąc w jakiś sposób się izoluje, unika kontaktów ludzkich. Dlaczego? Boi się, że zostanie zdradzony i wykorzystany. A może też tego, że to on może kogoś zranić, kiedy choroba nad nim zagóruje? Jego mózg jest dość skomplikowany, nigdy nie można przewidzieć co zrobi, jak się zachowa... Jest, prościej mówiąc, zagadką, której analiza potrwać może lata. W głębi duszy jest nieszczęśliwy, jest na uboczu, ale przecież on sam do tego dąży! O, i tutaj jest ta irracjonalność. Chce być sam, ale boli go to. Pytanie jeszcze, co go boli bardziej? To, że sam powoduje to, że ludzie trzymają się od niego z daleka, czy to, że on sam do tego świadomie doprowadza? Pewnie to drugie, jednak nie jest w stanie temu zaradzić. Nie ma aż tak silnej woli. Nie lubi wychodzić na środek klasy, lubi siedzieć najbardziej na końcu sali... W każdym momencie wydaje mu się, że ktoś lub coś czyha na niego, patrzy, obserwuje niczym lew swojego celu. To jego paranoja, to jego pięta achillesowa... Czuje się wtedy niezręcznie, wycofuje się na ubocze, ale tym bardziej przyciąga wzrok wszystkich uczniów tym dziwacznym zachowaniem. Niektórzy zdążyli się przyzwyczaić, niektórzy nie...

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: Granie na gitarze, śpiewanie, rysowanie. Jeśli chodzi o przedmioty szkolne, to te, z których zdał sumy. Eliksiry, Historia Magii, Zaklęcia i Obrona Przed Czarną Magią
  • Ulubione: Tak jak powyżej
  • Inne: (tutaj będą raczej informacje związane z.. ogólnymi dodatkowymi informacjami)
   - Jest leworęczny;
   - Ma chorobę lokomocyjną, więc często bierze sobie tabletkę nasenną, gdy podróżuje do Hogwartu pociągiem;

  F. Przeszłość

  Wyatt jest był i będzie (nie) zwykłym szaraczkiem, którego od początku życie kopało w tyłek. Urodził się w biednej rodzinie, nieraz musiał chodzić parę dni głodny, bo całe jedzenie oddawał rodzicom, a szczególnie chorej matce, która tego potrzebowała. Mimo wszystko miał to, czego chciał... Kochającą rodzinę. Pieniądze nie grały ŻADNEJ roli, choć wiedział, że mamie by się przydały. Gdy miał osiem lat na świat przyszedł jego brat Ethan. Rok później dzieci zostały osierocone przez matkę, która nie mogąc wytrzymać bólu jaki zadawała jej choroba popełniła samobójstwo. Wyatt nigdy nie pozbierał się tak na prawdę po tej tragedii, choć ojciec próbował mu pomóc. Pierwsze lata w Hogwarcie przebiegały pomyślnie.. Znaczy, z jego perspektywy. Nikt nie interesował się nim nadmiernie, a on cieszył się, że jego przestrzeń osobista pozostaje nienaruszona, a on sam jest wolny od wszelakich ludzi, od ich szyderstw, które zaczęły się stopniowo nasilać. Nigdy nie był lubiany, ani też nigdy nie chciał.  Ostatnio zmieniony przez Wyatt Becker dnia Pon Kwi 01, 2013 10:21 pm, w całości zmieniany 3 razy

   Obecny czas to Pią Mar 23, 2018 11:45 pm