Ruby Catherine Turner

  Share
  avatar
  Ruby Turner
  Kapitan

  Liczba postów : 59
  Płeć : Female

  Ruby Catherine Turner

  Pisanie by Ruby Turner on Wto Kwi 02, 2013 9:31 pm

  Ruby Turner

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Ruby Catherine
  2. Nazwisko: Turner
  3. Data urodzenia: 23 I 1995
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: mugolak
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Frank i Sophie Turner zawsze byli bardzo nowoczesnymi ludźmi. Poznali się na początku studiów i szybko zakochali. Uznali, że nie mają czasu ani potrzeby na takie drobiazgi jak ślub. Nie zmienili zdania nawet kiedy dziewczyna zaszła w ciążę. Początkowo trudno im było wychowywać dziecko, tym bardziej kiedy okazało się, że córka potrafi lewitować swoje zabawki. Wbrew wrodzonemu racjonalizmowi przyjęli wyjaśnienie, że ich dziecko jest czarodziejem z zadziwiającym spokojem. Co prawda trochę pożałowali, że raczej nie zostanie nowym Billem Gatesem, ale może będzie miała przynajmniej szansę stać się Gandalfem. Obecnie oboje pracują jako programiści i nikt ze znajomych nie wierzy, że w tej robocie można zarabiać tak dużo jak udaje się to im.
  2. Pokrewieństwo:-
  3. Status majątkowy: bogaty

  C. Szkoła

  1. Rok nauki: VI
  2. Dom: Ravenclaw
  3. Przedmioty: transmutacja, zaklęcia, historia magii, eliksiry, ONMS, OPCM

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 158cm
  • Budowa ciała: przeciętna
  • Kolor oczu: brąz
  • Kolor włosów: brąz
  • Cechy charakterystyczne: -

  2. Opis szczegółowy:
  Podstawową cechą wyglądu Ruby był jej wzrost. Znaczy, może inni nie zwracali na niego aż takiej uwagi jak ona, ale to nic nie zmieniało. Dziewczyna była szczupła i fiigranowa. Często próbowała ukryć to pod luźnymi ubraniami, co oczywiście dawało odwrotny efekt. Najchętniej nosiła sukienki, chociaż i tak zwykle wyglądała, jakby swoje ubrania losowała z zamkniętymi oczyma.
  Miała okrągłą, wręcz dziecięcą twarz (w sekrecie czytała rady Czarownicy jak wyglądać na starszą) z ciemnymi oczyma i wiecznym uśmiechem. Brązowe włosy nosi zwykle rozpuszczone i nie przykłada im szczególnej wagi, chociaż bardzo irytują ją podkręcające się końcówki.
  Bardzo często gestykuluje, jeszcze częściej robi dziwne miny.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Ruby zawsze miała wrażenie, że coś z nią jest nie tak. No bo jak można inaczej wyjaśnić sytuację, kiedy całe życie (no, dziesięć lat) jest się bardzo racjonalnym człowiekiem, a tu nagle się okazuje być czarodziejem? Mimo to dziewczyna uparcie wierzy w logikę. Jest święcie przekonana, że magię można wyjaśnić naukowo i jak tylko skończy szkołę, to zamierza poważnie się tym zająć. Niestety Hogwart pogrążył jej marzenia o staniu się genialnym informatykiem i stworzeniu sztucznej inteligencji, która zdobędzie świat. Cóż, trudno ćwiczyć zdolności techniczne w miejscu, w którym nie działa żadna elektronika. Mimo, że pozostaje sceptyczna względem religii i przesądów, jest optymistką. Jedyne w co wierzy, to że w końcu zawsze wszystko się jakoś ułoży.
  Jedynym hobby, które faktycznie może praktykować w zamku jest fantastyka: zarówno czytanie jak i pisanie. Biblioteka Hogwartu niestety ma solidne braki w tej kategorii, więc dziewczyna przy każdej okazji przywozi z domu całe sterty książek, bądź prosi znajomych studentów o zrobienie jej drobnych zakupów w Londynie. Sama też próbuje coś pisać, ale raczej do szuflady.
  Zwykle jest bardzo towarzyską osobą, ale potrzebuje co jakiś czas spędzić wieczór zupełnie sama. Jeśli zbyt długo nie może znaleźć momentu dla siebie, staje się niemiła i sarkastyczna. No, bardziej sarkastyczna, bo trochę taka jest zawsze. To nie jedyna jej wada: często bywa, że zachowuje się dość samolubnie. Taki efekt ma bycie jedynaczką!
  O ile przyjaźnie zawiera na stałe i rzadko pozwala komuś o sobie zapomnieć, to nigdy nie wkręciła się w żaden poważny związek. Wychodzi z założenia, że ma siedemnaście lat więc do ślubu się jej nie śpieszy, a w miłość i tak nie wierzy. Za to lubi flirtować, ale po prostu ją to bawi.
  Nieszczególnie przejmuje się zasadami. To znaczy, uznaje tylko te sensowne: oczywiście, że nie pójdzie do Zakazanego Lasu zbierać nocą kwiatki, ale jeśli akurat potrzebuje książki z Działu Ksiąg Zakazanych, to dlaczego by nie?

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: gry komputerowe, seriale telewizyjne i książki fantastyczne, informatyka
  • Ulubione: w Hogwarcie nie może poświęcać się większości swoich hobby, więc fantastyka
  • Inne: ciągle zapomina, że sporo czarodziei nie rozumie jej odniesień do popkultury, próbuje wyjaśnić magię naukowo

  F. Przeszłość

  Ruby była wychowywana w przekonaniu, że magia występuje tylko w fajnych książkach, więc chodziła grzecznie do mugolskiej szkoły, czytała mugolskie książki i używała mugolskich komputerów. List z Hogwartu był dla niej solidnym zaskoczeniem, więc pierwszy rok (kilka następnych w sumie też) spędziła ekscytując się absolutnie wszystkim, mimo pełnokrwistych czarodziei, którzy kręcili głową na jej radosne: „miotły naprawdę mogą latać?!”


   Obecny czas to Pią Mar 23, 2018 3:47 pm