Arleen Melanie Hunter

  Share
  avatar
  Arleen Hunter

  Liczba postów : 21
  Płeć : Female

  Arleen Melanie Hunter

  Pisanie by Arleen Hunter on Nie Maj 05, 2013 1:15 am

  Arleen Melanie Hunter

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Arleen Melanie
  2. Nazwisko: Hunter
  3. Data urodzenia: 2.06.1993
  4. Miejsce urodzenia: Londyn
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: półkrwi
  7. Teleportacja: nie

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina:
  - Matka: Karen Hunter, czarodziejka czystej krwi, pracuje jako prawniczka.
  - Ojciec: Edward Hunter, czarodziej półkrwi, bezrobotny.

  Rodzina Arleen nigdy nie wychodziła poza szereg zwykłych, czarodziejskich rodzin. Szczęśliwe małżeństwo jej rodziców, ona – jedynaczka, mieli dobre stosunki z sąsiadami i wszystkimi dookoła. Karen, Edward i Arleen byli ze sobą bardzo blisko. Mało było w ich rodzinie sprzeczek, jednak zdarzały się – jak w każdej.
  Matka Arleen jest czarodziejką czystej krwi. Ma blond włosy i niebieskie oczy, czego córka po niej nie odziedziczyła. Oddała jej za to ostre rysy twarzy, poczucie humoru oraz pozytywne podejście do wszystkiego. Jest przy ciele, jednak nie można nazwać jej grubą. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, nie ma żadnych uprzedzeń i nie wymaga wiele od nikogo i niczego. Cieszy się każdym dniem i każdą chwilą spędzoną z rodziną.
  Ojciec dziewczyny, Edward Hunter, ma krótkie, ciemne włosy oraz brązowe oczy. Jest czarodziejem półkrwi, jego matka była mugolką, a tata czarodziejem. Jest dość szorstki w obyciu i ma specyficzne poczucie humoru. Jest ciepły dla rodziny i przyjaciół, jednak dopiero, gdy zasłużą sobie na jego zaufanie.
  Dziewczyna mieszkała z rodzicami w ładnym, małym domku na obżerzach Londynu, dojeżdżała do szkoły do Hogwartu. Po zakończeniu szkoły, przeprowadziła się do Londynu, by tam studiować. Cały czas utrzymuje stały kontakt z rodzicami.
  2. Pokrewieństwo: -
  3. Status majątkowy: biedna

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: miła, chętna do pomocy, posługuje się biegle trzema językami.
  3. Wykonywany zawód: kelnerka
  4. Zarobki: niskie

  C1. Studia

  1. Wyniki owutemów:
  Zaklęcia – N
  Transmutacja – T
  Eliksiry - N
  Historia Magii – Z
  Opieka nad Magicznymi Stworzeniami – Z
  Mugoloznawstwo – N
  Starożytne Runy - W
  2. Kierunek studiów: Inżynieria magii
  3. Rok studiów: I

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 174cm
  • Budowa ciała: drobna, lecz kobieca
  • Kolor oczu: brązowe
  • Kolor włosów: ciemne
  • Cechy charakterystyczne: -


  2. Opis szczegółowy:
  Arleen jest dość wysoką, szczupłą dziewczyną. Ma długie, ciemne, kręcone włosy i brązowe oczy. Ostre rysy twarzy potrafią nadać jej stanowczości lub uroku – zależnie od jej zachcianek, jednak większą wprawę ma w byciu delikatną, uroczą i nieśmiałą dziewczynką. Dawniej, zanim urosły jej włosy i ciało nabrało kobiecych kształtów, zdarzało się, że ludzi mylili ją z chłopcem, lecz teraz wygląda zdecydowanie zbyt dziewczęco by dało się popełnić ten sam błąd.
  Mimo jej filigranowej budowy ciała nigdy nie chciała się czuć słaba, dlatego zaczęła trenować łucznictwo. Dodało jej to siły i pewności siebie, której do tej pory jej brakowało. Znała też podstawowe chwyty do samoobrony, nie była więc też bezbronna. Każdy, kto spróbowałby ją zaatakować, czy to czarami, czy siłą, nie dokonałby zamierzoneggo czynu.
  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Arleen jest miła. Dla wszystkich, wszędzie i zawsze. No, chyba, że ktoś zajdzie jej za skórę tak mocno, że nie będzie mogła wytrzymać z nim w jednym pomieszczeniu.
  Oprócz tego, jest zdania, że każdemu należy się szansa, a nawet dwie. Nie odrzuci nikogo bezpodstawnie, jest zawsze chętna do pomocy i poznawania nowych ludzi.
  Jest bardzo nieśmiała, lecz stara się to zwalczać, dlatego zdarza jej się popełniać faux pas, gdy próbuje komuś zaimponować lub udawać kogoś, kim nie jest. Na szczęście nie robi tego notorycznie, więc można ją wtedy nazwać "uroczą gapą". Mimo tej cechy nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich, w czym prawdopodobnie pomaga jej wrodzone pozytywne, optymistyczne podejście i pałająca od niej sympatia, której wręcz niemożliwe jest nie odwzajemnić.
  Dziewczyna jest dość nerwowa, łatwo ją obrazić lub wprawić w zakłopotanie. Nie daje tego po sobie poznać, jednak długo chowa urazę. Stara się zachowywać tak samo, lecz jej zachowanie nie jest w pełni szczere – stara się nie pokazać, że uraziło ją to, co ktoś powiedział lub zrobił i przez to oddala się od bliskich jej osób. Ale kiedy się ją przeprosi bądź jedynie przyzna do winy od razu  jej samopoczucie się poprawia.
  Samoocena Arleen pozostawia wiele do życzenia. Jak większość nastolatek, uważa siebie za niedoskonałą, a wszystkie inne dziewczyny za ideały. Mimo tego, że widzi niektóre swoje zalety, nie chce, by ludzie jej to uświadamiali. Jednak wewnętrznie bardzo docenia komplementy i lubi ich słuchać – jak chyba każdy. Nie akceptuje swoich atutów i niece ich akceptować, co sprawia, że bywa smutna z powodu wielu rzeczy – wliczając w to jej wygląd i charakter.
  Dziewczyna jest bardzo uparta. Kidy raz coś postanowi – łatwo jest ją od tego odwieść, jednak pomysł pozostaje w jej głowie i z czasem stara się go wprowadzić w życie. Jest niestała w postanowieniach, ale raz powzięte będzie zaczynać, aż uda jej się doprowadzić je do skutku.
  Arleen jest bardzo cicha i skromna, lecz do czasu, gdy pozna się ją dobrze. Staje się wtedy gadatliwa (często tak, że ledwo da się jej przerwać), o wiele więcej się śmieje i jest pełna szalonych pomysłów. Z dobrze dobranym towarzystwem staje się gotowa i chętna na wszystko (przez co także łatwo jest nią manipulować – szczególnie, jeśli ktoś do tego będzie się próbować grać na jej uczuciach bądź sumieniu).

  2. Ciekawostki:
  - Nie zdawała egzaminu na teleportację. Nikomu nie podała powodu, jednak uparcie twierdzi, że nie chciała.

  • Zainteresowania: strzelanie z łuku
  • Ulubione: muzyka, rysunek
  • Inne:


  F. Przeszłość
  Wychowała się w niewielkim domu jednorodzinnym pod Londynem. Mieszkała z rodzicami i była grzeczną dziewczynką. Miała wielu przyjaciół, byli oni jej bardzo bliscy i pomocni w potrzebie, jednak żaden z nich nie ostał się w jej życiu na dłużej. Każdy miał w planach wyjazd za granicę bądź inne, także ambitne plany.
  Osobą, którą zapamiętała na zawsze, jest jej pierwszy chłopak. Byli razem przez półtora roku. Ona miała czternaście lat, a on osiemnaście. Nikt nie dawał ich związkowi szans na przetrwanie choćby kilku miesięcy, jednak oni wbrew wszystkim i wszelkiej logice trwali. Pewnego dnia przeprowadzili poważną rozmowę – on miał pewne potrzeby, których ona nie mogła bądź nie chciała spełnić. Rozstali się, co bardzo ją zasmuciło, lecz pozostali w przyjacielskich relacjach. Jednakże od dłuższego czasu nie utzymywali kontaktu. Arleen wiedziała jednak, że mieszka gdieś w Londynie i ma się dobrze – przynajmniej według pośrednich znajomych.
  Od jedenastego roku życia uczęszczała do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Po jej ukończeniu wyprowadziła się sama do Londynu, by było jej bliżej do szkoły. Mimo, że nikt od niej tego nie wymagał ani nie oczekiwał, odczuwała bardzo silną chęć i potrzebę by kontynuować naukę – zaczęła więc studia, także w Hogwarcie.
  Interesowała się innymi krajami i ich językami – nie była pasjonatką, jednak zaciekawiło ją to na tyle, by złożyć aplikację na językoznawstwo, na które ma nadzieję się dostać. Nigdy nie mieszkała za granicą ani nie przebywała tam zbyt długo, ponieważ jej rodzina nie należała do tych, które mogą sobie na to pozwolić, jednak odwiedziła kilka miejsc na świecie. Była w wielu europejskich stolicach, wybrała się także na inne kontynenty, jednak to były krótsze i skromniejsze wycieczki z wcześniej wspomnianego powodu – sytuacji finansowej.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Pią Mar 23, 2018 3:46 pm