Alistair Colthurst

  Share
  avatar
  Alistair Colthurst

  Liczba postów : 63
  Płeć : Male

  Alistair Colthurst

  Pisanie by Alistair Colthurst on Wto Maj 07, 2013 8:40 pm

  ALISTAIR COLTHURST

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Alistair Brendan
  2. Nazwisko: Colthurst
  3. Data urodzenia: 20/05/1988
  4. Miejsce urodzenia: Argyll and Bute, Szkocja
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia
  6. Czystość krwi: 3/4
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Alasdair Colthurst - ojciec, pięćdziesięcioletni mężczyzna o bardzo poważnym usposobieniu. Najważniejsza jest dla niego praca przez co rzadko kiedy bywa w domu. Pracuje w Ministerstwie Magii w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów. Jest czarodziejem czystej krwi.
  Keira Colthurst, matka. Zmarła na nowotwór w wieku trzydziestusiedmiu lat pozostawiając jedynego syna, Alistair'a pod opieką ojca, który i tak nie zwracał wielkiej uwagi na syna. Matka Keiry była mugolką.
  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: bogaty

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Slytherin
  2. Referencje zawodowe: Od zawsze Alistair przywiązywał dużą uwagę do poprawności językowej w słowie pisanym i mówionym. Nie lubi kiedy ktoś popełnia banalny błąd typu "wziąść". Strasznie to go irytuje. Jego ojciec chciał aby syn kontynuował rodzinną tradycję pracy w Ministerstwie, jednak młody Colthurst wolał podążyć własną ścieżką.
  3. Wykonywany zawód: Redaktor w Proroku Codziennym
  4. Zarobki: średnie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje

  • Wzrost: 185cm
  • Budowa ciała:
  • Kolor oczu: czekoladowe
  • Kolor włosów: brąz
  • Cechy charakterystyczne: Jego włosy zawsze są rozczochrane, choć zdarza mu się je ułożyć jakoś by nikt nie marudził, że nie potrafi się ogarnąć.

  2. Opis szczegółowy: Alistair jest dość wysokim mężczyzną. Prawie metr dziewięćdziesiąt to nie byle co. Wzrost odziedziczył po dziadku, ojcu swojego ojca, który tak jak on był dość wysoki. Jego brązowe włosy są dość gęste przez co zdarza mu się marudzić, że powinno być inaczej. Przeważnie znajdują się one w niaładzie bo kto by się przejmował wyglądem. Zawsze uśmiechnięty prowadza się w garniturze, choć luźne podkoszulki i jeansy nie są mu obce.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Każdy człowiek przeważnie ma dwie twarze. Pierwszą zakłada kiedy jest w towarzystwie, zaś drugą kiedy jest sam albo z kimś bardzo mu bliskim. Oczywiście tak jest z Alistair'em. Jeśli znajduję się wśród ludzi zawsze jest uśmiechnięty i skory do rozmowy. Nigdy nie zdarza mu się uciekać od ludzi, gdyż człowiek to bardzo społeczna istota i kiedy nie znajduję się ze swoimi pobratymcami czuje się źle. Jednak momentami każdy z nas ma dość i woli sobie usiąść w domu, sam, bez tego całego zgiełku. Najlepiej przed kominkiem z dobrą książką i herbatą. To jest to co tygrysy lubią. Colthurst to człowiek, któremu nie obce są długie rozmowy o niczym, wręcz przeciwnie. Uwielbia je prowadzić. Niestety rzadko kiedy, któryś czarodziej wie co to są Gwiezdne Wojny, Pulp Fiction czy Władca Pierścieni. Stair jest wielkim fanem mugolskiego kina. Kocha czytać książki mugolskich autorów i to jak oni opisują te wszystkie stworzone przez siebie światy. Są strasznie pomysłowi. Jak już się znajdzie taki ktoś kto lubi tak jak on takie filmy to olaboga ale już pozamiatane. Oczywiście nowsze produkcje także ogląda z wielkim zamiłowaniem i się do tego przyznaje. Jego ojciec nie jest zadowolony z tego, że jego syn tak bardzo fascynuje się mugolskim światem. Ale czarodzieje tak mają.
  Kiedy się nad czymś głowi to zakłada okulary. Choć ich nie potrzebuje to i tak lubi je założyć. Jakoś wtedy lepiej mu się myśli. Zdarza mu się żywo gestykulować kiedy stara się coś dokładnie wyjaśnić.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania: filmy, zgłębianie tajnej sztuki gotowania
  • Ulubione: prażona kukurydza, efekty specjalne, granie na konsoli
  • Inne: jest strasznym łasuchem, gdyż kocha jeść, jest leworęczny

  F. Przeszłość

  Nie można powiedzieć żeby Alistair miał złe dzieciństwo. Rodzice i tak go zawsze wysyłali na różne obozy by mógł się uczyć i spędzać czas z rówieśnikami, więc za bardzo się z nimi nie widywał. Kiedy zmarła jego matka także tego za bardzo nie odczuł, choć było mu smutno. Nie każdy rodzic jest ciepły i kochający dla swych pociech. Może dlatego nie ma rodzeństwa? Po ukończeniu szkoły wolał pozostać w Londynie, choć zdarza mu się jeździć w rodzinne strony.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Czw Lut 22, 2018 9:51 pm