Kendal Blackwood

  Share
  avatar
  Kendal Blackwood

  Liczba postów : 25
  Płeć : Male

  Kendal Blackwood

  Pisanie by Kendal Blackwood on Sro Lip 03, 2013 12:55 am

  Kendal Blackwood

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Kendal
  2. Nazwisko: Blackwood
  3. Data urodzenia: 24 października 1992 r.
  4. Miejsce urodzenia: Edynburg
  5. Miejsce zamieszkania: Pomieszkuje w różnych miejscach. Ostatnio widziano go w Sztokholmie.
  6. Czystość krwi: 1/2
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Matka, Mairead. Pracuje  jako uzdrowicielka w św. Mungu. Chociaż nie ma dostępu do majątku rodzinnego, zarabia wystarczającą ilość pieniędzy, by utrzymać siebie i syna. Czarownica czystej krwi.
  Ojciec, Malcolm. Od żony odszedł kilkanaście lat temu. Dalej grywa ze swoim zespołem, jednak czasy świetności mają już dawno ze sobą. Czarodziej mugolskiego pochodzenia.
  Podobno ze swoją nową partnerką ma trójkę dzieci, jednak Kendal do tej pory nie miał ochoty poznać swojego przyrodniego rodzeństwa.
  2. Pokrewieństwo: brak
  3. Status majątkowy: przeciętny

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Ravenclaw
  2. Referencje zawodowe: W jego przypadku egzaminy końcowe nie były nawet w minimalnym stopniu stresujące. Porywając się na transmutację czy zaklęcia starał się po prostu udowodnić coś samemu sobie. Od początku nauki w Hogwarcie wiedział, że nigdy nie będzie nadawał się do nudnej biurowej pracy. Dlatego właśnie w przerwach pomiędzy zajęciami zamykał się w dormitorium i ćwiczył grę na przeróżnych instrumentach. Próbował komponować, jednak szybko przekonał się, że zakres brzmienia niektórych z nich nie do końca spełnia jego oczekiwania. Po ukończeniu szkoły odwiedził wiele krajów, poznawał muzykę etniczną, spotykał się z ludźmi z branży i szukał inwestorów dla swojego pomysłu.    
  3. Wykonywany zawód:
  4. Zarobki:


  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 182 cm
  • Budowa ciała: szczupły, ale umięśniony
  • Kolor oczu: szare
  • Kolor włosów: blond
  • Cechy charakterystyczne: włosy postawione na żelu, kolczyki w uszach


  2. Opis szczegółowy: Na pierwszy rzut oka widać, że na pewno nie zostałby zaproszony na niedzielny obiad przez ojca swojej wybranki. Blond włosy fantazyjnie postawione na żelu, kolczyki w uszach i niezliczona ilość ćwieków emanują niepokornością, co w dużej mierze jest częścią jego osobowości. Ma stosunkowo dziewczęcą twarz, jednak wyraźnie rysują się na niej kości policzkowe. W jego oczach często da się zobaczyć rozbawienie lub kpinę, chociaż rzadko jawnie lekceważy rozmówcę. Czasem tylko pozwoli sobie na drgnięcie kącików ust lub nieznaczne uniesienie brwi.
  Posiada bardzo normalną budowę ciała. Co prawda mógłby przybrać kilka kilogramów, jednak jest sprawny fizycznie i na pewno nie powstydziłby się braku mięśni. Jasna karnacja i blond włosy sprawiają, że mógłby bez problemu zostać uznany za rodowitego Szweda, jednak nie ma w sobie nawet kropli skandynawskiej krwi.
  Mimo wszystko podchodząc do niego bardzo rzadko da się skupić na samym wyglądzie. Potrafi czarować gestem, płomiennym spojrzeniem, brzmieniem głosu lub nawet sposobem, w jaki wypowiada niektóre słowa. Jego zachowanie jest często dość enigmatyczne. Potrafi być bardzo energiczny i skupiać na sobie uwagę wszystkich tylko po to, by chwilę później wtopić się tłum i zniknąć niemal niezauważalnie. Można powiedzieć, że jest mistrzem wysyłania sprzecznych sygnałów, jeśli tylko przyjdzie mu na to ochota.
  Swoim stylem ubierania przypomina trochę gwiazdy mugolskiej  muzyki rockowej. Zazwyczaj nosi zwykłe podarte jeansy i trampki, jednak kiedy zachodzi taka potrzeba wcale nie wystrzega się eleganckich koszul.


  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Chociaż nie jest typowym buntownikiem, bardzo daleko mu do przykładnego i ułożonego młodzieńca. Jest bardzo pewny siebie, czasem nawet arogancki. Swoje decyzje często podejmuje z przekory. Jeśli chcesz, by zrobił coś dla ciebie, najlepiej poproś go o coś zupełnie przeciwnego. Przyzwyczajony do tego, że zawsze osiąga to czego chce, często nie liczy się z kosztami i uczuciami innych.  Nie czerpie jednak jakiejkolwiek przyjemności z upokarzania, wyśmiewania i sprawiania przykrości, jeśli za kimś nie przepada po prostu go ignoruje.
  Wychodzi z założenia, że jego czas jest bardzo cenny, dlatego już sama rozmowa z nim jest niemałym wyróżnieniem. Od razu zresztą da się w niej wyczuć, że w swoim życiu przeczytał wiele książek, a Tiara Przydziału nie bez powodu skierowała go Ravenclawu. Chociaż sprawia wrażenie hedonisty, w jego życiu chodzi o coś więcej niż dostarczanie sobie nowych bodźców i przyjemności.
  W swoim systemie zachowań najpierw stawia na intelekt, później na emocje, działanie zostawiając tym samym na koniec. To właśnie dlatego trudno zmusić go do konkretnej aktywności i często minie wiele czasu, zanim do niej dojdzie. Chodzi swoimi ścieżkami i nie chce nad nikim dominować, jednak woli to od bycia zdominowanym.
  Nie stara się nawet w minimalnym stopniu być obiektywnym, co często skutkuje irracjonalnym zachowaniem i niezrozumieniem ze strony rówieśników. Prawdopodobnie gdyby powierzono mu koordynację jakiegoś bardzo odpowiedzialnego projektu całe przedsięwzięcie ległoby w gruzach. Sam zainteresowany wzruszyłby tylko ramionami sugerując jednocześnie, że na pewno zawiniły tu złe warunki pogodowe. Potrafi być jednak pomocny jako świetny doradca i analityk, jeśli oczywiście ma na to ochotę.
  W kontaktach międzyludzkich potrafi być szarmancki, czarujący i zmysłowy.  To właśnie zaintrygowanie go jest kluczem do zyskania sympatii. Jak długo będziesz go ciekawić, tak długo będzie spędzał z tobą czas. Cała jego uwaga skupiona będzie tylko i wyłącznie na tobie, jak gdyby chciał poznać cię każdym zmysłem, każdą komórką swojego ciała. Chwile spędzone z nim wtedy będą niepowtarzalne i magiczne, przepełnione przyjemnością i ekstazą. Będzie ci się wydawać, że wywiązała się między wami naprawdę silna więź, bowiem kiedy już zaczyna coś z siebie dawać, daje tego wiele. A potem, niespodziewanie, wszystko zniknie. Nagle zrobi się oschły i nieprzyjemny, odetnie się od ciebie i będzie unikał jakichkolwiek kontaktów. Ale i to nie potrwa długo, bo po kilkunastu dniach wróci do ciebie, przywita się jak gdyby nigdy nic się nie stało i korzystając z braku  uwagi ukradnie ostatnie ciastko z twojego talerzyka.


  2. Ciekawostki:


  • Zainteresowania: Tworzy muzykę. Bawi się konwencjonalnym dźwiękiem i rytmem, głównie jednak próbuje za pomocą magii wpłynąć na brzmienie instrumentów.
  • Ulubione: kawa, papierosy, rock & jazz
  • Inne: dużo słodzi, ma kota


  F. Przeszłość  
  Związek Mairead i Malcolma był zdecydowanie jednym z dziwniejszych w okolicy i to z wielu różnych powodów. Po pierwsze, rodzina kobiety należała do tych konserwatywnych i raczej nie mieściło jej się w głowie, że rodowitej Szkotce może się spodobać Anglik, w dodatku mugolskiego pochodzenia! Po drugie i chyba najważniejsze, jego reputacja była bardzo wątpliwa. Nie dość, że grał w jakimś śmiesznym zespole, to jeszcze kilkukrotnie został przyłapany na posiadaniu nielegalnych substancji. Wreszcie – z Malcolma był niezły bawidamek i wielu wątpiło, by kiedykolwiek mógł dochować wierność jednej kobiecie.  Mairead była jednak zdeterminowana, zwłaszcza gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Nie przeszkodziło jej nawet to, że ojciec postanowił ją wydziedziczyć.
  Tak więc cztery miesiące po szybkim i dość wstydliwym ślubie na świat przyszedł Kendal. Był słodkim dzieckiem i w wieku lat trzech dostał swoją pierwszą skórzaną kurtkę. Uwielbiał przesiadywać w pracowni ojca i tam zapoznał się z pierwszymi instrumentami muzycznymi. Malcolm grał dosłownie na wszystkim i Kendal  bardzo chciał mu dorównać. Uczył się w domu, ale uczęszczał do mugolskiej szkoły muzycznej i uwielbiał prezentować rodzicom wszystkie utwory, które właśnie poznał.
  Wydawać by się mogło, że życie w domu Blackwoodów jest niemal sielanką. Niestety bardzo szybko okazało się, że ojciec Mairead wcale nie pomylił się co do swojego zięcia. Malcolm już od samego początku nie starał się ukryć, że podczas swych tras koncertowych spotyka się z innymi kobietami. Matka Kendala znosiła to dzielnie głównie przez wzgląd na syna, jednak miara przebrała się po jego szóstych urodzinach. Wtedy to właśnie jej mąż podarował swojej kochance zestaw srebrnej biżuterii, który odziedziczyła w spadku po swojej babce. Była to jedyna naprawdę wartościowa rzecz w ich domu, nie tylko ze względu na wartość materialną ale też zwykłe przywiązanie i sentyment.  Malcolm musiał bardzo szybko opuścić dom.
  O całym incydencie sam Kendal dowiedział się oczywiście dopiero kilka lat później, wtedy bowiem wierzył, że ukochany tata musi po prostu załatwić ważne sprawy. Dziwił się jedynie, że nie wziął ze sobą ulubionej gitary, ale dla niego to przecież nawet lepiej – w końcu będzie miał na czym grać.
  Po zakończeniu nauki w Hogwarcie młody Blackwood dalej rozwijał swoje muzyczne zainteresowanie. Właśnie to było przyczyną jego tajemniczego zniknięcia  na dobre dwa lata.
   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:19 pm