Alex Sinha

  Share
  avatar
  Alex Sinha

  Liczba postów : 4
  Płeć : Male

  Alex Sinha

  Pisanie by Alex Sinha on Czw Sie 01, 2013 11:40 pm

  Alexander James Sinha

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Alexander James
  2. Nazwisko: Sinha
  3. Data urodzenia: 03 luty 1986 rok
  4. Miejsce urodzenia: Liverpool
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn
  6. Czystość krwi: czysta w 1/2
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Matka Alexa -Joanna, jest mugolką. Odkryła świat magii jedynie za sprawą małżeństwa z wysoko postawionym czarodziejem. Związek ten od zawsze był toksyczny, zatruwany przez teściów, skądinąd czarodziei czystej krwi. Po niemal dwóch latach małżeństwa rodzice Alexa rozstali się. Było to kilka miesięcy przed jego narodzinami. Kobieta została sama z dzieckiem, jednak nie załamała się i wychowała syna z całą miłością i cierpliwością na jaką było ją stać. Już od najmłodszych lat dopingowała chłopca w spełnianiu jego pasji, pisaniu. Wysyłała jego prace na konkursy i do wydawnictw. Jak łatwo się domyśleć między matką i Alexem nawiązała się bardzo silna więź. Ojca jednak nigdy nie spotkał.
  2. Pokrewieństwo: jedynak
  3. Status majątkowy: powyżej przeciętnej

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Hogwart, Hufflepuff
  2. Referencje zawodowe: Pisał opowiadania odkąd skończył siedem lat i odnalazł w sobie duże pokłady talentu. Świetnie sobie radzi w pisaniu powieści fantastycznych, jak i baśni dla dzieci. Czasami zamieszcza jakieś artykuły w mugolskich gazetach, ale są to zwykle cyniczne rozważania rozgoryczonego palacza z przedmieścia.
  3. Wykonywany zawód: pisarz
  4. Zarobki: wysokie

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 180 cm
  • Budowa ciała: atletyczna, ale niezbyt muskularna. Dużo pracuje wokół domu, trenuje też na siłowni, coby utrzymać kondycję, jednak lubuje się także w słodkościach.
  • Kolor oczu: zielone
  • Kolor włosów: brązowe
  • Cechy charakterystyczne:


  2. Opis szczegółowy: Alex jest typem mężczyzny dobrze zbudowanego -codziennie biega, raz w tygodniu odwiedza siłownie. Pomaga mu się to zwykle obudzić, bo sama kofeina już nie wystarcza. Jego brązowe włosy zwykle sterczą w nieładzie i włażą właścicielowi do oczu, jednak to niezbyt mu przeszkadza. Bywa że sam jeszcze mocniej je roztrzepuje, tak z przyzwyczajenia. Szczękę zwykle ma porośniętą kilku dniowym zarostem, który pielęgnuje z wielką czułością. Wkoło domu zakłada zwykle w swoje ulubione koszule w kratę, jednak gdy musi wyjść na miasto ubiera się nienagannie. Mimo że na pierwszy rzut oka wygląda jak zarośnięty pijak, nie można mu odmówić pewnego uroku.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru: Alex jest typowym dobrym wujaszkiem. Zawsze gotowym zrobić kakao i wysłuchać, a jednocześnie zbyt leniwym by się gniewać. Ma manię nadawania ludziom przezwisk, typu "blondasek", czy "ptaszyna", ewentualnie wołania do wszystkich per "synuś/córcia". A im bardziej się go zirytuje tym częściej będzie tych przezwisk używał. Jest typem samotnika, całe dnie spędzającego na pracy w ogrodzie, czy w zacisznej bibliotece. Jest tradycjonalistą -zamiast magicznych, samopiszących piór woli staroświecką maszynę do pisania. Oczywiście, ma w domu sekretny pokój z kociołkiem, książkami jeszcze zza lat szkolnych i tam także często przesiaduje, machając różdżką, czy wkładając głowę do kominka, coby pogawędzić z dawnymi znajomymi. Zwykle jednak woli żyć tradycyjnie, po mugolsku. Jest dość leniwym typem, jednak bardzo lojalnym, co można poznać po samej więzi jaka łączy go z matką. Jest spokojnym i łagodnym mężczyzną, którego trudno wyprowadzić z równowagi. Gdy jednak komuś się to uda, ukazuje swoją ciemną stronę. Nie ufa ludziom, boi się być zranionym, dlatego jego jedyną prawdziwą przyjaciółką jest matka. Stara się trzymać z daleka od kłopotów, zaszywając w swojej samotni. Nie jest jednak nieśmiały. Jako dość dobrze zarabiający autor często udziela wywiadów, czy występuje przed fanami. W takich chwilach jest czarującym, młodym mężczyzną, uśmiechniętym i zabawnym. Prawda jest taka, że ludzie go najzwyklej w świecie przerażają.

  2. Ciekawostki: Ostatnio rozgląda się za panną, bo mama mu nie daje spokoju. Jak się jednak okazuje, jest beznadziejny w relacjach damsko-męskich.


  • Zainteresowania: Literatura, pisanie, praca w ogrodzie.
  • Ulubione: Kawa, papierosy.
  • Inne: Szczur, nazwany Luca na cześć zmarłego przyjaciela.


  F. Przeszłość  
  Matka Alexa dużo pracowała, żeby móc utrzymać swego syna "na poziomie". Ona sama dorastała w biednej rodzinie, dlatego nie chciała by Alex zaznał tego samego. Pracowała jako gosposia a potem piastunka Angeliki Regardens (zarejestrowana na forum). Mieszkali w niewielkim domku na terenie posiadłości gospodarzy, dzięki czemu Alex miał dużo miejsca do zabawy a kilku kolegów, również dzieci służby. Zawsze zdobywał uznanie wśród rówieśników, głównie dzięki swej bogatej wyobraźni. To również pomogło mu jakoś przetrwać w Hogwarcie, bo zdecydowanie nie należał do najlepszych uczniów. Często dostawał szlabany za bójki i opuszczanie zajęć, miał jednak niewątpliwy talent do wywijania się z tarapatów, właśnie poprzez swoją wyobraźnię i sympatyczny charakter. Hogwart skończył z wielką ulgą i nie najgorszymi ocenami, po czym osiadł w Londynie, szybko wzbogacając się na sprzedaży powieści, napisanych podczas pobytu w szkole. Kupił mamie niewielkie, przytulne mieszkanko w Liverpoolu, jej rodzinnym mieście, a sam przeniósł się do niewielkiego domku z dala od hałaśliwego centrum Londynu. Teraz, znudzony życiem myśli nad otwarciem kawiarenki.  Ostatnio zmieniony przez Alex Sinha dnia Sob Sie 03, 2013 4:52 pm, w całości zmieniany 1 raz

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Pon Mar 19, 2018 11:40 am