Lucas Campione

  Share
  avatar
  Lucas Campione

  Liczba postów : 5
  Płeć : Male

  Lucas Campione

  Pisanie by Lucas Campione on Czw Paź 17, 2013 10:56 pm

  LUCAS CAMPIONE

  A. Dane personalne

  1. Imiona: Lucas
  2. Nazwisko: Campione
  3. Data urodzenia: 1.01.1987r
  4. Miejsce urodzenia: Florencja, Włochy
  5. Miejsce zamieszkania: Londyn, Anglia
  6. Czystość krwi: 1/4
  7. Teleportacja: tak

  B. Więzy rodzinne

  1. Rodzina: Pierluca Campione - ojciec, zmarł kilka miesięcy po narodzinach Luke'a. Miał trzydzieści lat, typowy mieszkaniec Włoch, opalony, ciemne włosy, ciemne oczy, śnieżnobiały uśmiech. Ponoć dusza towarzystwa. Był mugolem.

  Florence Campione - matka, pięćdziesięcioletnia kobieta o bardzo spokojnym usposobieniu. Czarownica półkrwi, po matce. Niczym nie wyróżnia się z tłumu, jednak kiedy już zwrócisz na nią uwagę spojrzysz chwilę dłużej. Najpierw zobaczysz czekoladowe oczy pełne ciepła. Pod jej spojrzeniem masz ochotę przytulić się i zapomnieć o troskach. Blond włosy poprzetykane siwymi, acz niewyróżniającymi się pasmami połyskują w słońcu.

  2. Pokrewieństwo:
  3. Status majątkowy: Powyżej przeciętnej.

  C. Kariera

  1. Ukończona szkoła: Gryffindor, Hogwart  
  2. Referencje zawodowe: Chętnie wypowiada się na wszelakie tematy, czasami zdarza mu się nawet coś napisać, jednak woli oceniać. Nie przekonuje do swoich racji pięściami, chętnie wysłuchuje co druga strona ma do powiedzenia. Lubi prowadzić dyskusje.
  3. Wykonywany zawód:
  4. Zarobki:

  D. Wygląd

  1. Podstawowe informacje


  • Wzrost: 189cm
  • Budowa ciała: Umięśniony.
  • Kolor oczu: Brąz.
  • Kolor włosów: Brąz.
  • Cechy charakterystyczne: Wiele tatuaży na ciele, brak prawej nogi - proteza.

  2. Opis szczegółowy:
  Luke jest raczej przystojnym mężczyzną. Ma krótkie włosy, które są koloru kasztanowego, jednak on twierdzi, że jest to raczej brąz. Jego oczy są tej samej barwy co jego matki czyli czekoladowobrązowe. Może nie są tak pełne ciepła jak Flo, raczej bardziej zawiadiackie. Często się uśmiecha, przy czym prezentuje rząd białych zębów. Lucas to facet, któremu nie powie się, że jest chuderlawy czy gruby. Jest dobrze umięśniony, co zawdzięcza wielu treningom. Jego ciało pokrywa wiele tatuaży, które są obrazem jego przeżyć, bądź wspomnień wartych zapamiętania. Wszystko co ważne jest wytatuowane. Nie da się nie zauważyć protezy, którą ma w miejscu prawej nogi. To przez wypadek, z którego udało mu się ujść z życiem.

  E. Charakter

  1. Opis charakteru:
  Co można rzec o Luke'u? To człowiek, któremu na pewno nie brak humoru i dystansu do siebie. Uwielbia żartować i rozśmieszać towarzystwo przebywające w jego otoczeniu. Chętnie się udziela w różnego typu dyskusjach, na każdy temat. Nie ma dla niego tematu tabu, chyba, że chodzi o wypadek. Wtedy jego humor nagle wyparowuje i staje się dość markotny.
  Niektórzy mówią o nim, że bywa niepoważny, jednak nie jest to do końca prawda. Luc, kiedy sytuacja tego wymaga, staje się człowiekiem, którego nic nie poruszy. Przywdzieje przy tym garnitur, przyliże włosy i może dysputować z wysoko postawionymi osobami o tym jaka to opera była ostatnio grana i czy mu odpowiadała ich interpretacja.
  Nie należy do osób, którym nie da się wytłumaczyć swoich racji. Lucas to osoba, która bardzo szanuje czyjeś zdanie i zawsze bardzo chętnie je poznaje. Jest oczywiście pomocny i gdy tylko może to udziela wielu rad. Kiedy nikt go o to nie prosi to nie wpieprza się w jego życie.
  Mimo swojej otwartości bywa bardzo skrytym człowiekiem. Szczególnie po wypadku. Kiedyś nie potrafił się zachować, dusza towarzystwa, czaruś, bawidamek. Teraz mu to minęło. Leżąc w szpitalu człowiek ma wiele czasu na przemyślenia. Oczywiście nie jest on żadnym filozofem, ale lubi mieć zdanie na każdy temat.
  Od kiedy wyszedł ze szpitala stara się stronić od alkoholu i różnorakich używek, gdyż woli zadbać o swoje życie, które udało mu się wywalczyć.

  2. Ciekawostki:

  • Zainteresowania:
   ♣ sporty drużynowe
   ♣ gotowanie
   ♣ spanie
   ♣ języki obce
  • Ulubione:
   ♠ herbata z dużą ilością cukru
   ♠ krakersy
   ♠ bazylia i oregano
  • Inne:
   ♦ jest dwuręczny
   ♦ ma wiele tatuaży, którymi się szczyci

  F. Przeszłość  
  Lucas urodził się we Florencji, rodzinnym mieście swego ojca. To jak poznali się jego rodzice nie jest jakimś ważnym szczegółem, więc jest to pominięte. Jednak warto zaznaczyć, że gdy on skończył trzy miesiące, jego ojciec został potrącony śmiertelnie przez samochód. Był mugolem, więc lekarze nie mogli mu pomóc za pomocą magii. Po jego śmierci matka Luc'a, zabrała go do Anglii, swojej ojczyzny i tu zamieszkali. Rodzice ojca się temu sprzeciwiali, ale Flo pozostawała niewzruszona. Obiecała im za to, że wnuk będzie ich często odwiedzał.
  Nie ma nic dziwnego w tym, że chodził do Hogwartu. Jego matka była półkrwi i sama także tam uczęszczała. Zaraz po skończeniu szkoły chłopak wolał wyjechać. Matka była temu przeciwna, jednak on odziedziczył jej upór i wyjechał do Ameryki. Tam zaciągnął się do wojska i wyjechał do Iraku. Przez kilka lat udawało mu się ujść z życiem i kiedy już miał wracać do kraju, do domu, jego grupa nadziała się na wrogich ludzi. Oni mieli karabiny, zaś tamci bomby. Budynek, w którym znajdował się Luc wybuchnął. On sam uratował się tym, że wyskoczył przez okno. Cudem przeżył. Kiedy znalazła ich drużyna wsparcia był w ciężkim stanie. Lekarze niestety nie mogli uratować nogi, która została przygnieciona kawałkiem ściany budynku, musieli amputować.
  Dwa lata zajęło mu dojście do siebie i pogodzenie się z faktem kalectwa. Gdyby nie znajomy jego matki, który zrobił mu porządny wykład o życiu, pewnie nigdy nie starałby się powrócić do zdrowia. Dzięki protezie może chodzić i cieszyć się życiem. Stara się teraz utrzymać dobrą kondycję fizyczną, regularnie ćwiczy i cieszy się życiem.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sob Mar 17, 2018 11:19 pm